День Матері та Міжнародний день сім’ї в бібліотеках міста Білгорода-Дністровського

15-05-2018 15:32 258
категорія: Новини культури


Щороку, чудовими травневими днями, коли все довкола буяє та квітує, в усьому світі відзначаються два найпрекрасніших родинних свята - День Матері та Міжнародний день сім’ї. Такий гармонійний збіг є глибоко символічним. Сім’я, родина, рід… До цих головних надбань людського суспільства ми, українці, завжди ставилися й ставимося з особливою святістю та повагою. Адже саме в родині ми черпаємо духовні сили, наснагу та оптимізм, у родині відчуваємо, що таке справжнє щастя, любов, душевний затишок і добро.

Берегинею усього цього була й залишається мудра Жінка-мати. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найдорожчим, найближчим і найдобрішим, а наша любов до неї – вічна та безмежна.

День матері та День сім’ї – зворушливі для кожного серця свята, тому що кожний з нас з дитинства несе в душі єдиний неповторний образ своєї мами, яка завжди зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде щиро любити свою дитину.

Міцна родина, віра в Бога, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу! Дружна сім’я є головною складовою частиною життя та успішності кожної людини.

В бібліотеках міста Білгорода-Дністровського 13-15 травня 2018 року традиційно проведено різноманітні бібліотечні заходи, які нагадують про важливість для кожного у житті Матері та родини. В центральній міській бібліотеці ім. М. Горького працювала виставка-привітання «Мамо, мамо, вічна і кохана», яка зібрала біля себе молодих людей, що робили селфі з особистими фотопосиланнями до мам. В бібліотеці для дітей та юнацтва створена відеопрезентація «Мама – первое слово, главное слово в каждой судьбе» та книжковий навігатор «13 травня – День Матері». А в бібліотеці ім. Лесі Українки відбулася відверта розмова «Родина – мій дім, мій оберіг» та година порад «Книжкова торбина для всієї родини». Виставку-привітання «Наш сімейний очаг» оформлено в бібліотеці ім. М. Кропивницкого.

Родинні свята – це особливі моменти, коли хочеться об'єднатися зі своїми близькими, сказати один одному теплі слова кохання, приділити увагу і турботу, подарувати невеликий презент або просто зателефонувати.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44