День Матері та День Сім’ї відзначили в бібліотеках Білгорода-Дністровського

15-05-2017 14:20 337


В цьому місяці ми святкуємо два родинних свята - День Матері та День сім'ї. Безумовно, мама, родина - це одні з самих зворушливих слів, тому що кожен з нас з дитинства несе в своїй душі неповторні образи - образ своєї мами та родини. Мама все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що, а з сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як особистості. Бібліотеки завжди є осередками сімейного читання, тому до цих свят проведені наступні заходи: в ЦМБ ім. М. Горького оформлена виставка-присвята «Берегиня нашого роду», в бібліотеці ім. О. Пушкіна – виставка-експозиція «Мамо, найкраща, єдина – сонце моє весняне», а годину доброти «Матуся наша, як сонечко ясне» бібліотекарі провели у 4-Б класі ЗОШ №3; в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва підготовлений бібліографічний нарис «Тобі низенько вклонюсь» та оформлена виставка-поробка «Моя мама солнышко, я ее подсолнушек».

Щаслива родина - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людство. Сім’я та родинні традиції були і залишаються хранителями духовних цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З батька, матері та родини починається життя людини, в сім’ї відбувається формування дитини як дорослої особистості так і громадянина. Тому злагода в сім’ї і державі необхідна передумова процвітання і добробуту.

В бібліотеці ім. М. Кропивницького бібліотекарі Чуханенко Н. і Кушніренко М. організували родинне свято «В душі бринить струна єдина – родина, книга і дитина», на якому діти та їх батьки чудово провели час за чаєм та домашньою випічкою. Дорослі захопилися розмовами про улюблені книги дитинства, що було цікаво і дітям, а також діти переглянули мультфільми та знайшли нових друзів серед гостей заходу.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44