День народження О.С. Пушкіна відзначили в Білгород-Дністровських бібліотеках ім. Лесі Українки та ім. Пушкіна

11-06-2018 06:22 608
категорія: Новини культури


Пушкін Олександр Сергійович, великий російський поет, народився 26 травня (6 червня) 1799 р. у Москві в дворянській родині. Ще з моменту народження його знамените майбутнє було зумовлено - він ріс у літературному середовищі. Його рідний дядько був відомим поетом, серед гостей якого можна було зустріти Карамзіна, Дмитрієва, Жуковського і багатьох інших відомих діячів літератури. Та й батько маленького Пушкіна багато уваги приділяв розвитку дитини, дуже рано привчив його до читання. Величезний вплив на становлення особистості Пушкіна справила його нянька Аріна Родіонова , якій поет у майбутньому присвятить чимало своїх творів. В основу деяких з них ляжуть казки з розповідей няні. Цю добру жінку поет згадуватиме і любити все своє життя.

В бібліотеці ім. Лесі Українки працює Театр книги «А БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», і саме один день з роботи цього театру був присвячений творчості О.С. Пушкіна. 6 червня відбулася вистава «Казка про рибака та рибку», акторами якої стали бібліотекарі І. Бочоловська, Н. Дмітрієва та завідуюча бібліотекою С. Влезько; глядачами - учні ЗОШ №4. Вони з задоволенням переглянули виставу та взяли участь в літературній вікторині «Шляхи казок О.С. Пушкіна». Книжкова мозаїка «Поруч з Пушкіним» продемонструвала матеріали про відомого письменника та його твори, які містяться в фондах бібліотеки ім. Лесі Українки.

В бібліотеці ім. О. Пушкіна день народження поета відзначили літературними мандрами «Манить до себе світ Пушкінських казок». На заході діти довідались багато цікавої інформації з життя та творчості великої людини та взяли участь у вікторині «Герої Пушкінських фантазій».

Олександра Пушкіна часто називають засновником сучасної російської літературної мови. Наскільки б важкими не були його твори для перекладу, поет має своїх шанувальників майже в усіх куточках нашої планети. З його казками ми починаємо знайомитися, ще не навчившись читати, та вони залишаються актуальними і в наш час!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23