День інформації «Сучасна література для всіх» в бібліотеці ім. Лесі Українки

03-12-2018 13:36 176
категорія: Новини культури


Тематичні зустрічі, бібліографічні огляди, презентації книжкових виставок, індивідуальні бесіди та поради – все це відбувалось в день інформації для різних цільових аудиторій в бібліотеці ім. Лесі Українки. Головна мета дня – донести до відвідувачів бібліотеки важливість та необхідність книг та читання. Фахівці бібліотеки розповідали, як поповнюється фонд бібліотеки новою літературою завдяки державним програмам, зустрічам з письменниками, презентаціям, співпрацею з громадськими організаціями, дарункам читачів тощо.

У кожної книги є свій читач і аудиторія. Тому для відвідувачів Територіального центру бібліотекарі підготували огляд нових книг з історії України, а для учнів міського ліцею розповіли про нову пізнавальну літературу Стівена Хокінга. А ще розповідали про те, як оволодіти сучасною професією фотографа, про виникнення музичного піратства, про знамениті музеї світу та багато іншого.

Завдяки підписним виданням бібліотека сьогодні отримує видання класичної української літератури для школярів. Шанувальникам пригодницької, детективної та літератури в жанрі фентезі відбувся огляд «Літературне занурення». Для наймолодших користувачів в бібліотеці представлено яскраві цікаві книжки, які допоможуть дітям поринути в чудовий світ казок та зробити читання улюбленим дозвіллям.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44