День інформування для підприємців центрального ринку «Асорті» Білгорода-Дністровського

26-04-2018 16:12 286
категорія: Публікації пенсійного фонду


26 квітня 2018 року спеціалісти фінансово-економічного відділу Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області провели День інформування для фізичних осіб-підприємців центрального ринку «Асорті» м. Білгород-Дністровський.

Темою заходу стала: «Сплата єдиного соціального внеску – запорука майбутньої пенсії».

Спеціалісти управління розповіли підприємцям міста щодо змін в пенсійному законодавстві: збільшення мінімального страхового стажу для призначення пенсії з 01 січня 2018 року та фактори які впливають на розмір майбутньої пенсії.

Під час зустрічі заступник начальника фінансово-економічного відділу управління Гергель Володимир наголосив: «Щоб в майбутньому мати право на пенсію, треба своєчасно сплачувати єдиний внесок уже сьогодні, розмір якого повинен становити не менше встановленого на 2018 рік мінімального страхового внеску».

Увагу підприємців звернули на той факт, що фізична особа підприємець незалежно від того яку систему оподаткування обрала (спрощена або загальна) та отримувала вона дохід або ні, повинна платити єдиний внесок своєчасно та в повному обсязі.

Під час роз’яснень спеціалісти управління роздали понад 30 тематичних буклетів з питань нарахувань єдиного соціального внеску для фізичних осіб – підприємців та основні умови для призначення пенсії.

Довідково: за 2017 рік прозвітували понад 4,5 тис підприємців міста Білгород-Дністровського та району про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску. Від платників надійшло за 2017 рік 258,7 млн грн частки від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та платежів, які адмініструються Фондом, що на 89,1 млн грн більше, ніж за 2016 рік.

Крижанівська О.М. – перший заступник начальника

Білгород - Дністровського об'єднаного управління

Пенсійного фонду України Одеської області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44