День пам’яті та примирення в бібліотеках м. Білгорода – Дністровського

13-05-2019 08:00 170
категорія: Новини культури


Все далі і далі відходять грізні роки Другої Світової війни. Але ця тема невичерпна - з’являються нові історичні розслідування, надруковані спогади, відеохроніки, які знову і знову нагадують про події 1939 – 1945 років.

Традиційно, бібліотекарі разом з читачами вітають ветеранів мікрорайону Переможне за місцем їх проживання. Акція «Ветеран живе поруч» подарувала приємні емоції та подарунки від працівників бібліотеки ім. М.Кропивницького ветеранам Фостенко К. Г., Зубчевському Л.М., Боровицькому І. Ф.

З нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в центральній міській бібліотеці ім. М.Горького складена пам’ятна панорама «Роки війни – століття пам’яті», в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В.Катаєва, створено літературний диліжанс «Була пора, що входить в кров і пам’ятається, і сниться», а в бібліотеці ім. М. Кропивницького оформлено коментовану виставку-спомин «Пам'ять, що долає забуття».

В медіа-центрі бібліотеки ім. О.Пушкіна, проведено вечір спогадів «Свято, що гуртує покоління». На зустріч запросили Калашнікову Є. І. та учнів старших класів ЗОШ №11. Євдокія Іванівна розповідала про своє життя в роки Другої Світової війни, показала особисті сімейні фото та відповіла на велику кількість запитань. В бібліотеці ім. Лесі Українки пройшла година історичної пам’яті «Нетлінна пам’ять серця».

Низький уклін Вам, шановні ветерани та діти війни, за вашу любов до рідного краю, за ваш життєвий подвиг за відбудову нашої України у складні післявоєнні роки.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23