День пам’яті та примирення відзначили в бібліотеках Білгорода-Дністровського

09-05-2018 12:22 610
категорія: Новини культури


8 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій Світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Підтримуючи традицію відзначення 8 травня в КУ «Білгород-Дністровська централізована бібліотечна система» проведено низку історично-просвітницьких заходів. В бібліотеці ім. О. Пушкина відбувся вечір спогадів «Крокують ветерани посивілі, а Перемога завжди молода…», на який була запрошена жителька нашого міста, партизанка років Другої Світової війни Калашнікова Євдокія Іванівна. У своїй розповіді вона поділилася спогадами про дитинство та юність, розповіла про жахи війни та закликала молодь добре навчатися і стати гідними громадянами своєї України та не знати жахів війни. У виконанні концертмейстера Селезньової Людмили Іванівни прозвучали пісні: «Катюша», «Ніч яка місячна» із кінофільму «У бій йдуть лише старі». Наприкінці заходу бібліотекарі прокоментували представлені виставки-пам'ять «Пам'ять про героїв житиме вічно», «Подвиги вогняних років». Після заходу присутні юнаки та дівчата ще довго задавали Евдокії Іванівні запитання про її життя під час воєнних часів, та кожен отримав свою відповідь. В центральній міській бібліотеці ім. М. Горького оформлена історична панорама «Подвигу жити вічно», а ще бібліотекарі відвідали міську спілку ветеранів та в особистості голови Аулова Івана Федоровича поздоровили всіх ветеранів Білгорода-Дністровського. Також в бібліотеках оформлені такі пам’ятні виставки: «9 травня – День Перемоги над нацизмом» - в бібліотеці ім. Лесі Українки, «Подвиг, що залишається у віках» - бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва.

Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави назавжди збережеться в пам’яті українського народу. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у священній війні, хто віддав своє життя в ім’я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів. Ми схиляємось перед доблесними фронтовиками і працівниками тилу за величезний внесок у Велику Перемогу.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44