28 березня 2018 року в Білгород-Дністровському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області проведено День відкритих дверей для молоді першим заступником начальника управління Крижанівською Оленою.

Фахівець управління ознайомила відвідувачів заходу з багатогранною діяльністю Пенсійного фонду, окреслила завдання, які вирішує установа та провела екскурсію по кабінетах управління.

Розповіла, також, як призначається пенсія, про  нові безпаперові технології обробки інформації, включаючи електронну пенсійну справу та безпаперову облікову картку застрахованої особи.

- Паперова пенсійна справа уходить в минуле, так як це потребує багато місця для її збереження. Тому Пенсійний фонд, впровадив програмне забезпечення на базі комп’ютерних технологій щодо обробки первинних документів, з яких формується електронна пенсійна справа, - зазначила в ході екскурсії Олена Крижанівська.

В ході проведення заходу фахівець управління роздала буклети з питань пенсійного забезпечення та докладно роз’яснила страхові принципи пенсійного забезпечення: залежність розміру пенсії від страхового стажу, величини заробітку, сплату внесків та легальних заробітних плат; унікальність реєстру застрахованих осіб.

Довідково: на зберіганні в управлінні перебуває понад 33 тис пенсійних справ, протягом двох років впроваджено понад 1 тис електронних пенсійних справ.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44