День визволення України від нацизму відзначили в бібліотеках Білгорода-Дністровського

26-10-2018 10:54 114
категорія: Новини культури


Свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня - день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. Цей День встановлено відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні…».

В рамках відзначення Дня визволення України від нацизму в бібліотеках Білгорода-Дністровського підготовлено низку патріотичних інформаційно-просвітницьких заходів. В Центральній міській бібліотеці ім. М. Горького діє виставка-вшанування «І досі в пам’яті ті дні війни». Історико-літературну вітрину «Рокам ніколи пам’яті не стерти» презентовано відвідувачам в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва. В бібліотеці ім. О. Пушкіна оформлено виставку-пам’ять «Дорога подвигу лежить у вічність», а в бібліотеці ім. М. Кропивницького організовано цикл бесід з використанням книжкової панорами «Допоки пам'ять в серці не згасає». Фахівці бібліотеки ім. Лесі Українки провели для студентів Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій історичну годину «Я єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була!» та огляд книжкової виставки-пам’яті «Встеляйте квітами дороги бійцям, що мир несли в наш край».

Дата 28 жовтня назавжди залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

Нам не забути днів війни… 

У нашій пам`яті вони. І ті герої незабутні,

що з нами йдуть в віки майбутні.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44