Для сплати штрафів в пунктах пропуску через кордон встановлені платіжні термінали

10-08-2018 11:15 160
категорія: Прикордонний загін


В пунктах пропуску Білгород – Дністровського прикордонного загону запроваджено використання мобільних платіжних терміналів, за допомогою яких штрафи за адміністративні правопорушення, віднесені до компетенції Держприкордонслужби України, можна сплачувати на місці складання протоколів.

Це дозволяє значно спростити процедуру сплати штрафів подорожуючими. Зручність даного способу сплати штрафів для подорожуючих полягає в тому, що не потрібно витрачати час на простоювання в черзі банківської установи, а потім - щоб надати квитанцію в підрозділи Держприкордонслужби України. Сплативши штраф на місці, іноземець, особа без громадянства, або ж громадянин України буде впевнений, що його не очікуватиме неприємний "сюрприз" чи непорозуміння, коли він буде перетинати кордон.

Стягнення штрафу прикордонниками може бути проведено безпосередньо в пунктах пропуску. Для цього особа, що притягається до адміністративної відповідальності саме за порушення що віднесені до компетенції прикордонників, повинна мати при собі платіжну банківську картку.

Зауважимо, що такий спосіб сплати штрафу – це добровільна справа кожного порушника прикордонного законодавства. Якщо особа згодна з доводами прикордонника і визнає свою провину у скоєнні правопорушення, то вона може скористатися можливістю і сплатити штраф через банківський платіжний термінал.

Процедура з оплатою штрафу схожа з розрахунком у супермаркеті за придбаний товар. У результаті такої операції з карткового рахунку гроші прямо потрапляють до Держказначейства. Турбуватися про безпеку зняття коштів не варто, тому що співробітник Держприкордонслужби зобов’язаний видати чек з POS-терміналу про списання коштів, інший оригінал чеку прикріпляється до адміністративного протоколу про порушення.

Прикордонники звертаються до подорожуючих врахувати таке нововведення, та щоб не користуватися такою зручною послугою, звичайно потрібно неухильно дотримуватися законодавства України.

Помічник начальника Білгород – Дністровського

прикордонного загону – начальник прес-служби

Іван Іванчук
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23