До уваги мешканців міста Білгорода-Дністровського та субʼєктів господарювання

18-03-2020 12:00 836
категорія: Новини міста


Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» в редакції Постанови Каінету Міністрів України №215 від 16 березня 2020 року, а також згідно з Протоколом №5 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 16 березня 2020 року,

з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 на території м. Білгорода-Дністровського:

1. З 00:00 год. 18 березня 2020 року тимчасово зупинено роботу об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих у місті Білгороді-Дністровському, до особливого рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради:

- кінотеатрів, музеїв, галерей, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;

- дитячих розважальних центрів та клубів, у тому числі спортивних;

- фітнес-клубів, тренажерних залів, спортивних майданчиків та стадіонів;

- парків атракціонів;

- усіх магазинів, крім продуктових, аптек, зоомагазинів, магазинів з реалізації засобів гігієни та санітарії, автозаправних станцій (АЗС);

- торговельно-розважальних центрів;

- будівельних та інших ринків (крім продуктових);

- ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барів, клубів, кафе, дискотек, крім торгівлі з доставкою замовнику;

- інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).

2. Керівникам транспортних підприємств забезпечити проведення дезінфекційних заходів у транспортних засобах громадського користування та забезпечити персонал засобами індивідуального захисту (маски, респіратори).

На період дії рішення комісії

3. Керівникам ринків, супермаркетів, об’єктів торгівлі, аптек забезпечити проведення заходів поточної дезінфекції та забезпечити персонал засобами індивідуального захисту (маски, респіратори).

На період дії рішення комісії

4. Рекомендувати керівникам релігійних організацій, розташованих у місті, обмежити проведення служб, мес і служінь та розглянути можливість їх проведення у максимально дистанційному варіанті.

У разі гострої необхідності проведення релігійних заходів під час здійснення своєї діяльності, забезпечити неухильне дотримання санітарно-епідемічних заходів та обов’язкове використання засобів індивідуального захисту всіма парафіянами.

На період дії рішення комісії

5. Ввести обмеження роботи структурних підрозділів міської ради з надання адміністративних, соціальних та інших послуг у порядку:

- приймальні дні - з понеділка по п’ятницю: з 08.00 до 17.00, з технічними перервами: з 11.00 до 11.30 та з 14.00 до 14.30.

Обмежити одночасну кількість відвідувачів – не більш 5 осіб.

Забезпечити проведення заходів дезінфекції та забезпечити персонал засобами індивідуального захисту (маски, респіратори).

На період дії рішення комісії

6. Скасувати проведення особистих прийомів громадян посадовими особами Білгород-Дністровської міської ради та її виконавчими органами.

На період дії рішення комісії

7. Керівникам фінансових установ, банків, абонентських відділів підприємств, допускати до приміщень не більш 5 осіб одночасно.

Забезпечити проведення заходів дезінфекції та забезпечити персонал засобами індивідуального захисту (маски, респіратори).

На період дії рішення комісії

8. Рекомендувати власникам торговельних центрів, незалежно від форм власності біля касових апаратів встановити попереджувальні знаки обмеження відстані 1,5 метра між покупцями у черзі.

В малих торгівельних залах, в аптеках допускати до обслуговування до 5 осіб одночасно.

На період дії рішення комісії

9. Рекомендовано Затоківській та Сергіївській селищним радам вжити відповідних рішенню заходів на адміністративних територіях селищних рад.

На період дії рішення комісії

10. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.

Звертаємо увагу, що відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)” передбачається запровадження адміністративної відповідальності за порушення правил карантину – штраф для громадян: від 17 тис. грн до 34 тис. грн., штраф для посадових осіб: від 34 тис. грн до 170 тис. грн. Існуюча кримінальна відповідальність за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням: штраф зросте з 1 700 грн до 17 000 – 51 000 грн, також можливим є арешт до 6 місяців, обмеження волі до 3 років, позбавлення волі до 3 років, а якщо такі дії спричинили загибель людей – позбавленням волі на 5-8 років. Зазначений Закон набуде чинності після опублікування Верховною Радою України.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23