Серед багатьох професій, які існують в світі, є дуже відповідальна і важлива професія – захисник вітчизни.

Саме з цієї фрази 27.03.2017 розпочалась Презентація роботодавця (Білгород-Дністровського прикордонного загону) в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості для безробітного населення та зайнятих громадян.

З екранів телевізорів можна часто почути заклики до патріотично налаштованих громадян України з пропозицією служити в збройних силах України за контрактом. Що передбачає служба за контрактом в Україні? За якими професіями? За яку винагороду? Ці та багато інших питань виникають у співвітчизників, які вирішили присвятити себе військовій службі.

Представники Білгород-Дністровського Прикордонного загону та військового комісаріату цікаво презентували професію військовослужбовця, а також, можливості кар‘єрного зростання по службі, соціальні та матеріальні гарантії, які надає держава військовослужбовцям.

Також, презентовано інформаційний куточок «Служба за контрактом в збройних силах України», створений для безробітних, та розміщено в секторі самостійного пошуку роботи центру зайнятості.

Спеціалістами центру зайнятості були надані рекомендації щодо проходження попереднього психологічного тестування та професійного відбору з метою визначення придатності до служби в збройних силах, можливості складання якісного резюме, підготовки до співбесіди з роботодавцем.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44