Експериментальна форма тренінгу - на VІІ модулі постійно діючого семінару для вихователів та вчителів Білгорода-Дністровського

26-04-2018 10:10 180
категорія: Новини освіти


24 та 25 квітня 2018 року психологічною службою міського методичного кабінету управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради проведено VІІ-й модуль постійно діючого семінару для вихователів та вчителів у рамках роботи творчої групи «Формування психологічної компетентності для забезпечення ефективного педагогічного процесу в умовах Нової української школи».

Методистом психологічної служби ММК Управління Лєконцевою Е.В., практичними психологами Мінюровою Г.М. та Воронковою О.І. була запропонована експериментальна форма проведення тренінгу: на відкритому повітрі, на території парку Миру, що додало заходу особливої атмосфери.

Під час заходу педагоги презентували свої творчі проекти під назвою «Портрет вчителя Нової української школи», в яких використовували раніше отримані знання про ефективну комунікацію, лідерський та творчий потенціал, про єдність внутрішньої та зовнішньої мотивації та інші значущі якості сучасного педагога.

Вихователі та вчителі закладів дошкільної та загальної середньої освіти отримали сертифікати Управління, які засвідчили участь педагогів у навчальному семінарі, який діяв протягом 2017/2018 навчального року.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44