«Енергоменеджмент в лікарнях»

15-04-2019 08:47 174
категорія: Актуально


8-10 квітня 2019 року в м. Миколаїв енергоменеджер Білгород-Дністровської міської ради Комбаров О.О взяв участь у тренінгу «Енергоменеджмент в лікарнях», який організований за співпраці ГО «Екоклуб» та  GIZ в рамках реалізації проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Мета проекту: підвищити ефективність енергоменеджменту в лікарнях України шляхом навчання спеціалістів та поширення цих знань серед управлінців лікарень та комунального господарства.

Навчання для енергоменеджерів відбувалося протягом трьох днів, під час яких учасники не лише вивчали основи енергоменеджменту медичних закладів, в тому числі, і технічні аспекти на реальних прикладах та віднаходили нові можливості фінансування енергоефективних заходів.

Однією із найцікавіших, на думку представників лікарень, є тема мотивації та залучення до ощадності всього персоналу закладу. Переважна більшість енергоменеджерів стикається з недостатнім рівнем оплати праці, що, в свою чергу, відзначається на компетенціях команди.

Можна додати, що практична вправа в командах на визначення першочерговості енергозберігаючих заходів та розрахунком планової економії в умовах обмежено фінансування є хорошим прикладом кооперації, створення команди, що має головну ціль та спільно крокує до неї.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23