Факультет «Іноземних мов» в Білгород-Дністровському територіальному центрі завершив курс навчання

03-05-2018 15:28 171
категорія: Соцзахист


Коли в житті багато чого вже зроблено і з висоти досвіду, в так званому мудрому віці, людина по-іншому сприймає світ. Навчання стає світлом у віконці. На щастя, в територіальному центрі успішно функціонує «Університет третього віку», де старше покоління може прослухати безліч цікавих курсів.

2 травня 2018 року на факультеті «Іноземних мов» КУ «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» відбулося останнє в цьому навчальному році заняття з вивчання азів англійської мови. Ці заняття проводили студенти ВНКЗ «Білгород-Дністровського педагогічного училища».

Своїми враженнями про заняття поділилася студентка відділення «Початкова освіта» Анастасія Кулікова:

«Я проходила практику у різних школах, але працювала лише з маленькими дітьми віком 6-10 років. І коли мені запропонували дати урок англійської мови у Білгород-Дністровському територіальному центрі, пояснюючи матеріал людям зрілого віку, що вже склалися у житті, мають певні пріоритети і цілі, була дуже задоволена. Мене взагалі-то цікавить щось нове, і для мене це було величезним шансом у здобутті нового досвіду. Зважаючи на те, що я завжди мріяла про професію педагога, ніколи не було принциповим, де саме давати уроки і з якою аудиторією працювати, адже головне - навчити, передати власні знання іншим. Тобто, мої очікування від роботи були звичайними. Я вважала, що це зовсім не буде відрізнятися від проведених мною уроків у школі. Але я помилялася. Я перед тим, як викладати матеріал людям зрілого віку, розуміла, що уся інформація буде для них новою, отже треба ретельно підготуватися і пояснити матеріал так, щоб він був засвоєний і приніс максимально великий результат.

Мене приємно здивувала обстановка, у якій я працювала. Навчати літніх людей було дуже легко, адже усі уважно слухали, не відволікалися. Дисципліна була чудовою; порівнюючи зі школою, це величезний плюс, бо в класі потрібно весь час слідкувати за маленькими дітьми, щоб вони не бешкетували, не розмовляли, щоб їм було цікаво – постійно змінювати форми роботи, щоб вони розуміли і запам’ятовували – весь час повторювати і проговорювати одне й те саме. В територіальному центрі все було ідеально і дуже просто. Також одним з величезних позитивних моментів є інтерес аудиторії до предмету, що викладається. Мене постійно запитували, щось уточнювали, перепитували, усе, що було новим – занотовували в зошитах. Як чудово працювати з людьми, які знають чого вони прагнуть і вивчають все тому, що їм хочеться, а не тому, що треба!

Мені дуже сподобалося викладати англійську мову у територіальному центрі. Це і справді, був корисний досвід для мене, що обов’язково знадобиться мені у майбутньому».

Дорослі учні, підопічні територіального центру, побажали дівчатам успіхів та сподіваються на продовження занять з 1 вересня.

Територіальний центр вдячний як майбутнім вчителям, так і керівництву навчального закладу ВНКЗ «Білгород-Дністровського педагогічного училища» за плідну співпрацю.

Директор територіального центру З.А. Пащенко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44