Фестиваль середньовічної культури «Форпост» в Білгороді-Дністровському

02-08-2017 12:26 203
категорія: Новини міста


28-30 липня 2017 року в Білгороді- Дністровському пройшов фестиваль «Форпост». За ці 3 дні Аккерманську фортецю відвідали близько 6 тисяч мешканців міста, гостей та прихильників фестивалю, вони мали можливість побачити справжні середньовічні бої, навчитися танцювати старовинні танці під супровід волинок та барабанів, випробувати себе у стрільбі з лука, смачно поїсти в одній з численних середньовічних вуличних харчівень тощо.

Наймасштабніший український фестиваль середньовічної культури «Форпост» зародився ще у 2003 р. на Хмельниччині, в селищі Меджибіж, у 2011 році вперше відбувся на території Кам’янець-Подільської фортеці і відтоді став основною подією, на яку щороку з’їжджаються тисячі туристів.

Незабутнє враження справили лицарське кінне шоу, за участю «Каретного двору» (м. Львів), а також мотозліт (виставка ретро-техніки, проїзд мотоколони, байкерські конкури та розваги). Організаторами «Мото-Форпосту» виступали «Хмельницька асоціація мотоциклістів» (м. Хмельницький) та клуб «Motor life» (м. Одеса). Кожного вечора відбувався великий фолк концерт (гурти «Бурдони Черна», «ЯРРА», «Wanwarden», «Wind Music» та ін.) та нічна етнодискотека з фаєршоу.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44