Фонд соціального страхування України: дбаємо про забезпечення законних прав застрахованих осіб

17-04-2018 10:00 119
категорія: Актуально


Люди з обмеженими фізичними можливостями інакше дивляться на світ. Пройшовши шлях позбавлень, на мить зневірившись у власних силах, вони не втрачають оптимізму, життєрадісності й надії на краще майбутнє.

Ми не в змозі змінити долі людей, які опинились в складних життєвих ситуаціях. Але можемо допомогти зробити цей світ кращим і, головне, зручнішим. Будь-яка людина, здорова чи хвора, потребує турботи й уваги.

Так окремого піклування, підтримки й допомоги потребують ті громадяни, що стали інвалідами внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань, так як такі ушкодження здоров’я заподіяні небезпечними або шкідливими умовами в процесі трудової діяльності. Заходи із соціального захисту таких людей впроваджує у життя Фонд соціального страхування України.

Станом на 01.04.2018 року у Білгород-Дністровському відділенні УВД ФСС України на обліку знаходиться понад 300 потерпілих. Усі вони в повному обсягу отримують належні страхові виплати.

Протягом першого кварталу теперішнього часу загальна сума коштів на коштів на відшкодування шкоди потерпілим ( членам їх сімей) склала понад 1,35 млн. грн.., в тому числі : щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності понад 1240 тис. грн.., щомісячні страхові виплати особам, що мають на це право в разі втрати годувальника- понад 110 тис. грн., допомога в зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності- 4 тис. грн.

Слід зазначити, що середньомісячний розмір страхової виплати в цілому по Фонду має стабільну тенденцію зростання. Однією з причин зростання страхової виплати є проведений робочими органами виконавчої дирекції Фонду перерахунок сум щомісячних страхових виплат у разі зростання у попередньому календарному році середньої заробітної плати у галузях національної економіки. З першого березня відповідно до частини другої статті 37 базового Закону здійснено перерахунок щомісячних страхових виплат потерпілим та особам, які мають на це право в разі втрати годувальника. Таким чином, загалом виплати в середньому зросли на 20%.

Пам’ятаючи про те, що постійна турбота про людей, які ушкодили своє здоров’я, зазнавши при цьому фізичних та моральних травм, є нашим основним обов’язком. Ми докладаємо всіх зусиль, аби допомогти їм не лише матеріально, а насамперед, своєю увагою і чуйністю, добрим словом і конкретною справою.

Головний спеціаліст Білгород-Дністровського

відділення УВД ФСС України

О.Б. Лєбєдін
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44