Житлові питання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування на постійному контролі Білгород-Дністровської міської ради

10-07-2018 12:43 238
категорія: Новини міста


10 липня 2018 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міского голови Альберта Алтухова відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради.

В ході засідання комісії, було розглянуто питання щодо розподілу житлових приміщень серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та за результатами його розгляду, комісією було прийнято рішення щодо розподілу двох квартир по вул. Перемоги двом особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які відповідно до норм чинного законодавства мають першочергове право на поліпшення житлових умов.

Також, під час засідання, комісія розглянула питання щодо прийняття на квартирний облік громадян з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують поліпшення житлових умов після досягнення ними 16-річного віку. Так, комісією було прийнято рішення щодо прийняття на квартирний облік дитини-сироти, яка звернулася до виконавчого комітету міської ради та надала необхідний для прийняття зазначеного рішення перелік документів.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44