Живе спілкування в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва

10-04-2019 12:17 104
категорія: Новини культури


6 квітня – Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку – International Day of Sport for Development and Peace. Порівняно нове свято в календарі міжнародних та всесвітніх дат, встановлених Організацією Об’єднаних Націй. Сучасні учні та студенти проводять багато часу за комп’ютером, біля телевізора, а не на спортмайданчиках, тому у них розвивається гіподинамія (знижена рухова активність), вона спричиняє молодому організму чимало проблем. Але зрозуміло, що майбутнє будь якої країни тісно пов’язане із сучасною молоддю. Тому вона повинна бути здоровою та фізично загартованою.

У Білгород-Дністровській бібліотеці для дітей та юнацтва імені В. Катаєва в рамках роботи бібліо-вітальні «Живе спілкування» відбулась зустріч з керівником Білгород-Дністровського молодіжного військово-патріотичного клубу «Десантник» Скибою Віталієм Олександровичем. Клуб був відроджений влітку 2002 року колишніми випускниками військово-патріотичного об'єднання «Десантник», що діяв наприкінці 80-х років в нашому місті. З 2006 року Білгород-Дністровський молодіжний військово-патріотичний клуб «Десантник» очолює Віталій Скиба, старший лейтенант запасу, спортсмен-парашутист, інструктор по Дзесинмон карате-до Шорін-рю. Віталій Олександрович розповів, про діючі секції: військово-спортивної підготовки, парашутного спорту, Дзесинмон Шорін - рю карате - до і кобудо, боксу та кікбоксингу, військово-історичної та пошукової роботи. Разом з гостем та бібліотекарем дівчата та юнаки ЗОШ №5, присутні на зустрічі, обговорили проблеми сучасної молоді та чому люди, які регулярно займаються спортом, завжди бадьорі, мають міцні здоров’я та психіку. Завдяки фізичній активності людина стає впевненішою в собі, зібраною, «приводить до ладу» стосунки з іншими людьми.

Наприкінці зустрічі В. Скиба запросив підлітків до клубу і наголосив: «… пам’ятайте: почати займатися спортом ніколи не пізно. Головне — бажання робити це регулярно».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44