Громадське обговорення містобудівної документації міста Білгорода-Дністровського

24-07-2017 12:54 200


18 липня 2017 року в Білгород-Дністровській міській раді завершили громадське обговорення містобудівної документації “Проект внесення змін до генерального плану міста Білгорода-Дністровського Одеської області” та “Плану зонування території міста Білгорода-Дністровського Одеської області”. Для участі у громадському обговоренні зареєструвалися 70 осіб, всього були присутні 76 осіб.

Начальник управління містобудування та архітектури Андрій Кедь представив проекти містобудівної документації та озвучив зміни, які були внесені останнім часом, крім того зазначив про важливість прийняття Плану зонування території, на підставі якого визначаються містобудівні умови та обмеження забудови території.

Присутні депутати міської ради, представники громадськості та засобів масової інформації мали можливість поставити питання щодо запропонованих проектів, на які надавали відповіді і головний архітектор А.Кедь, і начальник юридичного відділу Білгород-Дністровської міської ради Л.Скалозуб.

У підсумку проведеного заходу, головуючий обговорень наголосив, що усі зауваження та пропозиції були розглянуті, а у тих випадках, де можливо були враховані та внесені, стосовно неможливих змін — було надано вмотивовану відповідь. На цьому був завершений процес громадських обговорень (слухань) містобудівної документації Білгорода-Дністровського.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44