Громадське обговорення об’єднання громад

19-04-2017 12:20 370


18 квітня 2017 року в Білгород-Дністровської міській раді пройшло третє обговорення теми добровільного об'єднання територіальних громад.

До участі в обговоренні зареєструвалося 94 жителя міста.

23 лютого 2017 року Білгород-Дністровська міськрада прийняла рішення "Про підтримку ініціативи міського голови щодо добровільного об'єднання територіальних громад Мологівської, Семенівської, Випаснянської, Салганської, Бритівської, Шабівської сільських рад, Затоківської селищної ради в Білгород-Дністровську територіальну громаду з центром в місті Білгород-Дністровський ».

За процедурою, першими обговорення проводяться у місті, щоб міська громадськість висловила свою думку з приводу адміністративного об'єднання з селами району.

На початку засідання обрали лічильну комісію у складі 4 осіб, за пропозицією міського голови обрали головуючою обговорень Ольгу Ціпуленко, секретаря міської ради, секретарем - Ольгу Церковну, головного спеціаліста управління економічного розвитку.

Білгород-Дністровський міський голови Алла Гінак звернулася до городян: «Об'єднання - це шлях розвитку нашого округу, від нього виграє не тільки місто, а й села, які об'єднаються в одну територіальну громаду. Ті зауваження, які були висловлені на минулих слуханнях, враховані, розрахунки зроблені і опубліковані на міському сайті. Найголовніше, що в Білгороді-Дністровському вже створено все те, що необхідно буде створювати в будь-який територіальній громаді».

Розрахунки презентував начальник фінансового управління Віктор Мінчев, якій розповів які суми будуть збережені тими радами, що приєднаються, та будуть скеровані на потреби громади.

Підсумок слухань - з 94 чоловік що зареєструвалися, 66 осіб проголосували «За» об'єднання.

Наступним кроком буде винесення проекту рішення про створення об’єднаної громади на сесію міської ради.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44