Громадські проекти пройшли етап оцінювання

14-07-2017 19:51 386


14 липня 2017 року пройшло підсумкове засідання Комісії з питань Бюджету участі міста Білгорода-Дністровського. Міська рада визначила 1,5 млн.гривень бюджетних коштів на 2017 рік для реалізації проектів, які будуть надані мешканцями міста.

Громадський бюджет або Бюджет участі – це частина міського бюджету, форма взаємодії Білгород-Дністровської міської ради та її виконавчого органу з громадськістю, направлений на залучення жителів міста Білгорода-Дністровського до участі у бюджетному процесі шляхом прийняття рішень щодо розподілу визначеної Білгород-Дністровською міською радою частини міського бюджету через подання відповідних ініціативних проектів розвитку, спрямованих на вирішення пріоритетних проблем міста та його жителів, та проведення відкритого громадського голосування за такі проекти.

На платформі “Громадський проект” зареєструвалися 30 авторів ідей, з них 28 подали проекти. Взагалі було подано 35 проектів з них 31 пройшов на розгляд комісії. Кожний проект отримав висновки від відділів та управлінь місткої ради щодо відповідності законодавству, компетенції та реальності їх здійснення, а комісія своїм колегіальним рішенням визначила ті проекти, які допущені до загального голосування.

В підсумку 29 проектів за різними напрямками від охорони здоров’я до комунального господарства, від спорту та ігрових і спортивних майданчиків до створення пам’ятників і муралів, пройшли відбір.

З 15 липня до 31 липня 2017 року відбудеться етап голосування за проекти. Переможцями будуть проекти, які за результатами конкурсу наберуть найбільшу кількість голосів шляхом їх прямого підрахунку. Таких проектів може бути: 3 великих, вартістю до 300 тисяч гривень і 10 малих, вартістю до 60 тисяч гривень. Лише голоси мешканців Білгорода-Дністровського вирішують, які ідеї будуть втіленні у життя.

Віддати свій голос можна на сайті https://gp.bilgorod-d.gov.ua/ або у центрі надання адміністративних послуг буде з понеділка організований прийом бланків голосування, але проголосувати можна лише особисто з копією паспорта.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44