Група польських практиків з розвитку туризму відвідала Білгород-Дністровський

06-06-2018 14:54 202


5 червня 2018 заступник Білгород-Дністровського міського голови Євгенія Волинець провела зустріч з групою польських практиків з розвитку туризму, до складу якої увійшли представники польських туроператорів, Гданського університету в Польщі та Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Захід відбувся в рамках міжнародного науково-практичного семінару «Просторове планування приморських територій: досвід Польщі та України в розвитку курортно-туристичних дестинацій».

Під час зустрічі гості познайомилися з історико-культурними об’єктами міста та обговорили можливості розвитку локацій як туристичних атракцій.

Євгенія Волинець відзначила, що як свідчить практика, історико-культурний туризм позитивно впливає на гармонійний розвиток духовного потенціалу молодого покоління, а також призводить до гармонізації відносин між різними країнами та народами, та закликала громадськість активно брати участь у справі збереження культурного надбання.

В свою чергу, польські туроператори відкрили для себе багатий історико-культурний потенціал міста, серед якого й архітектурні пам’ятки національного значення.

За результатами заходу представники Гданського університету зазначили, що відкриті до співробітництва та реалізації спільних проектів, направлених на збереження історико-культурних пам’яток, особливо національного значення - Аккерманської фортеці, городища Антична Тіра та вірменської Апостольної церкви.

Білгород-Дністровська міська рада і в подальшому здійснюватиме заходи, спрямовані на збереження пам’яток шляхом пошуку альтернативних джерел фінансування та партнерів, як українських так і закордонних.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44