Гуртожиток для осіб із числа дітей-сиріт відкритий у Білгороді-Дністровському

02-06-2017 18:23 263


31 травня 2017 року, напередодні Дня захисту дітей, в місті Білгороді-Дністровському, за адресою вулиця Перемоги, 23, відкрито гуртожиток для осіб із числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. В урочистому відкритті гуртожитку та церемонії вручення ключів новим мешканцям, взяли участь голова обласної ради Анатолій Урбанський та голова обласної державної адміністрації Максим Степанов, заступники Білгород-Дністровського міського голови Альберт Алтухов, Галина Архипенко та секретар Білгород-Дністровської міської ради Ольга Ціпуленко, а також керівники профільних служб міської ради та депутати. Обласні керівники подякували Білгород-Дністровському міському голови Аллі Гінак, депутатам та виконавчим службам за знайдене рішення та порозуміння у вирішенні питання житла для дітей- сиріт. Складна ситуація з цим питанням у всіх містах Одеської області, тому досвід Білгорода-Дністровського можна брати за приклад.

У 2016 році рішенням Білгород-Дністровської міської ради було затверджено міську програму для забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування соціальним житлом. В рамках програми проведено роботи з реконструкції та переобладнання нежитлових приміщень під однокімнатні квартири, які мають статус гуртожитку. Цього року заплановано відремонтувати ще 2 квартири. Всього на квартирному обліку у місті Білгород-Дністровський перебуває 38 дітей-сиріт. Це тимчасове житло для молодих осіб з їх числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування віком від 18 до 23 років. Гуртожиток розрахований на 5 осіб із вищевказаної категорії, в якому є все необхідне для життя меблі, кухня, новий ремонт. Все це зроблено за рахунок місцевого бюджету та благодійних фондів.

Основні завдання гуртожитку: забезпечення, захист прав та інтересів осіб, які мешкають в гуртожитку, створення належних умов для соціальної адаптації, надання соціально-педагогічних, соціально-економічних та інформаційних послуг зазначеним особам, сприяння у вирішені соціальних проблем, формування навичок самостійного життя за межами гуртожитку, розвиток комунікативних навичок, організація змістовного дозвілля.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44