Профорієнтаційна робота є дуже важливою та невід'ємною частиною діяльності всієї служби зайнятості. Як правило, спеціалісти намагаються залучити до подібних заходів молодь, яка ще не визначились зі своєю майбутньою професією. Але як знайти перше робоче місце тим, хто вже навчається в вузі та отримує спеціальність?

З метою отримання навичок пошуку роботи, складання резюме в т. ч. відео резюме, ознайомлення з послугами служби зайнятості та змінами на ринку праці, 22.09.2017 року до Білгород-Дністровського центру зайнятості завітали студенти Білгород-Дністровського економіко-правового коледжу. Для майбутніх юристів, технологів та комерсантів було проведено екскурсію центром, вони мали можливість на власні очі побачити як спеціалісти центру зайнятості проводять прийоми, в якій атмосфері все відбувається. Ознайомились також з інформаційним матеріалом в секторі „Самостійного пошуку роботи”, відвідали аудиторію для проведення групових занять.

Під час зустрічі студентам надано практичні поради з прийомів пошуку роботи, складання резюме, зокрема, відео резюме. В свою чергу, молоді люди поділилися інформацією про отримані навички в роботі під час проходження виробничої практики.

Такі заходи дуже корисні, тому що дають змогу студентам під час навчання самостійно підбирати собі майбутнє робоче місце.

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних

Цихмистренко О.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44