Інформація про діяльність управління соціальної політики за період з 05.02 по 09.02.2018 року

09-02-2018 09:51 85


Управління соціальної політики постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Управлінням за період з 05.02. по 09.02.2018 року перераховані кошти загальну суму – 9 935 011,90 грн.

ЗА РАХУНОК СУБВЕНЦІЇ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ – 9 933 760,74 грн.

Компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 3 817 258,58 грн.

Державна соціальна допомога на виплату сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомога на догляд за інвалідами I та II групи внаслідок психічного розладу – 6 116 502,16 грн.

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ-1 251,16 грн.

Компенсація Одеської дистанції сигналізації та зв'язку за абонплату пільговому контингенту - 303,81 грн.

Компенсація за квитки в залізничному транспорті особам, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС - 947,35 грн.

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ станом на 09.02.2018 р. становить 5 923 458,03 грн.

Компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню – 5 860 838,43 грн.

Компенсація громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС - 62 619,60 грн.

08 лютого 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради. У ході роботи засідання начальник управління соціальної політики Базіленко Д.А. винесла на розгляд наступні проекти рішень:

- з метою забезпечення пільгової категорії населення міста Білгорода-Дністровського пільговим перевезенням автомобільним та залізничним транспортом, надання послуг зв’язку та інших пільг передбачених законодавством України: “Про погодження міської Програми “Забезпечення надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг” на 2018-2020 роки”;

- з метою вдосконалення та посилення рівня соціального захисту населення міста; підвищення кількості та якості соціальних послуг, спрямованих на підвищення життєвого рівня ветеранів війни та праці, малозабезпечених громадян, осіб з інвалідністю, одиноких пенсіонерів, забезпечення соціального захисту учасників АТО та членів їхніх сімей, осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції; сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах шляхом вирішення питань їх соціально-побутового обслуговування, надання адресної цільової допомоги, послуг та виконання окремих робіт за рахунок коштів бюджету міста: “Про надання допомоги та пільг в рамках реалізації міської цільової програми “Соціальний захист”на 2018-2020 роки.

- у зв'язку із кадровими змінами та з метою задоволення потреб територіальної громади у соціальних послугах: “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 24.01.2017 року №21“Про Положення та персональний склад конкурсної комісії з проведення конкурсу на виконання соціального замовлення для надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів”.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 565 “Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право” 09 лютого 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Алтухова А.А. проведено засідання комісії з питань проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, у ході якого розглянуто одне звернення щодо проведення безоплатного ремонту житла.

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права на звернення громадян, Закону України „Про звернення громадян” протягом звітного періоду управлінням надано відповіді на 13 звернень громадян, 2 звернення, що надійшли на урядову гарячу лінію.

Надійшло до управління за цей час 37 звернень громадян.

Питання, які спонукали громадян до звернень:

- видача довідок, посвідчень

- надання матеріальної допомоги на поховання

- надання матеріальної допомоги громадянам зі скрутним становищем

- надання матеріальної допомоги стомованим хворим

- надання одноразової допомоги учасникам АТО

- забезпечення засобами технічної реабілітації

- запит особової справи отримання допомог

- призначення опіки над особою, яка досягла 80-річного віку

- надання дозводу на користування пільгами на ЖКП за фактичним місцем проживання

- припинення, нарахування субсидії

- питання припинення/ поновлення пільг

- питання нарахування/припинення виплат допомог

- питання несвоєчасної виплати державних допомог

Всі документи виконуються своєчасно.

Відповідно до Конституції України державою встановлюється гарантований рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної грошової допомоги з урахуванням складу сім’ї, її доходів та віку дітей і спрямований на забезпечення пріоритету державної допомоги сім’ям з дітьми у загальній системі соціального захисту населення.

Державні допомоги сім’ям з дітьми, призначаються та виплачуються управлінням соціальної політики за місцем проживання батьків (опікунів, усиновителів), виплата яких здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України у вигляді субвенцій місцевим бюджетам.

За звітний період управлінням прийнято 52 заяви для призначення державних допомог, призначено державні допомоги 56 сім'ям.

Для реалізації прав споживачів житлово-комунальних послуг на отримання субсидій, з метою соціального захисту малозабезпечених верств населення управлінням прийнято 12 заяв для призначення житлових субсидій, призначено субсидії по 59 особовим справам.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44