Інформація про діяльність управління соціальної політики за період з 12.02 по 16.02.2018 року

16-02-2018 14:57 137
категорія: Соцзахист


Управління соціальної політики постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Управлінням за період з 12.02 по 16.02.2018 року перераховані кошти на загальну суму –741 427,09 грн.

ЗА РАХУНОК СУБВЕНЦІЇ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ - 615 312,82 грн.

Компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 568 749,42 грн.

Державна соціальна допомога на дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батькам вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом “Гроші ходять за дитиною” - 46 563,40 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ - 62 619,60 грн.

Компенсація громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС - 62 619,60 грн.

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ- 63 494,67 грн.

Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги - 28 758,87 грн.

На виконання рішень виконавчого комітету Білгород - Дністровської міської ради в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки'' - 34 735,80 грн.

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ станом на 16.02.2018 р. становить 5 292 089,01 грн.

Компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 5 292 089,01 грн.

На виконання рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 23.10.2015 року № 523 “Про надання громадянам міста соціальної допомоги за принципом “єдиного вікна”, з метою інформування населення з питань діючого законодавства та заходів соціального захисту, 14 лютого 2018 року управлінням соціальної політики до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав організовано роботу “мобільного соціального офісу” з питань надання учасникам бойових дій та вдовам загиблих (померлих) воїнів-інтернаціоналістів на території інших держав соціальної допомоги за принципом “єдиного вікна”. У роботі “мобільного соціального офісу” взяли участь спеціалісти управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради, управління охорони здоров'я Білгород-Дністровської міської ради, Білгород - Дністровського об'єднаного управління Пенсійного фонду України, КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”. Представниками зазначених служб запрошеним надані роз'яснення щодо норм чинного законодавства України, яке регламентує зміни, які відбулися в законодавстві в частині соціального захисту населення, надані роз'яснення щодо забезпечення медичним та санаторно-курортним лікуванням, поінформовано присутніх про розширення спектру соціальних послуг, порушувалися питання щодо пенсійного забезпечення зазначеної категорії громадян.

З метою вдосконалення та посилення рівня соціального захисту населення міста; підвищення кількості та якості соціальних послуг, спрямованих на підвищення життєвого рівня ветеранів війни та праці, малозабезпечених громадян, осіб з інвалідністю, одиноких пенсіонерів, забезпечення соціального захисту учасників АТО та членів їхніх сімей, осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції; сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах шляхом вирішення питань їх соціально-побутового обслуговування, надання адресної цільової допомоги, послуг та виконання окремих робіт за рахунок коштів бюджету міста, в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки, 16 лютого 2018 року під головуванням начальника управління освіти, сім'ї, молоді та спорту, на яку покладено виконання повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мунтьян Т.О. відбулося засідання координаційної ради з питань соціального захисту населення. У ході засідання прийнято рішення:

- 3 заявникам надати одноразову допомогу на поховання померлих родичів

- 2 заявникам надати адресну матеріальну допомогу на лікування

- 2 заявникам надати дозвіл на користування пільгами на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання;

- 4 законним представникам дітей військовослужбовців надати щомісячну грошову допомогу;

- 2 учасникам АТО надати одноразову допомогу

- 11 заявникам призначити субсидію у винятковому випадку;

- 3 сім'ям, в яких мешкає 2 і більше осіб з інвалідністю надати 75 кВт електричної енергії безкоштовно;

- вдові працівника МВ УМВС України в Одеській області, загиблого при виконанні службових обов’язків та вдові прикордонника загиблого при виконанні службових обов’язків в АТО надати пільги на житлово-комунальні послуги в розмірі 50% на електро та водопостачання, теплопостачання, вивіз сміття, тверде паливо та скраплений газ, користування квартирним телефоном (абонплата) протягом року щомісячно в межах встановлених норм.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 року № 365 “Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”, з метою своєчасного призначення (відновлення) ВПО усіх видів допомог управлінням соціальної політики  16 лютого 2018 року під головуванням начальника управління освіти, сім'ї, молоді та спорту, на яку покладено виконання повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мунтьян Т.О. проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, у ході якого 21 особі призначено соціальні виплати.

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права на звернення громадян, Закону України „Про звернення громадян” протягом звітного періоду управлінням надано відповіді на 25 звернень громадян та на 12 звернень, що надійшли на Урядову гарячу лінію.

Надійшло до управління за цей час 52 звернення громадян та 14 звернень на Урядову гарячу лінію.

Питання, які спонукали громадян до звернень:

- видача довідок, посвідчень

- надання матеріальної допомоги на поховання

- надання матеріальної допомоги громадянам зі скрутним становищем

- надання матеріальної допомоги стомованим хворим

- надання одноразової допомоги учасникам АТО

- забезпечення засобами технічної реабілітації

- запит особової справи отримання допомог

- призначення опіки над особою, яка досягла 80-річного віку

- надання дозводу на користування пільгами на ЖКП за фактичним місцем проживання

- припинення, нарахування субсидії

- питання припинення/ поновлення пільг

- питання нарахування/припинення виплат допомог

- питання несвоєчасної виплати державних допомог

Відповідно до Конституції України державою встановлюється гарантований рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної грошової допомоги з урахуванням складу сім’ї, її доходів та віку дітей і спрямований на забезпечення пріоритету державної допомоги сім’ям з дітьми у загальній системі соціального захисту населення.

Державні допомоги сім’ям з дітьми, призначаються та виплачуються управлінням соціальної політики за місцем проживання батьків (опікунів, усиновителів), виплата яких здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України у вигляді субвенцій місцевим бюджетам.

За звітний період управлінням прийнято 58 заяв для призначення державних допомог, призначено державні допомоги 50 сім'ям.

Для реалізації прав споживачів житлово-комунальних послуг на отримання субсидій, з метою соціального захисту малозабезпечених верств населення управлінням прийнято 5 заяв для призначення житлових субсидій. Проведено перерахунок отримувачам житлових субсидій по 2733 особовим справам, у зв'язку із змінами тарифу на електроенергію.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44