Інформація про діяльність управління соціальної політики за період з 19.03 по 23.03.2018 року

23-03-2018 15:02 109
категорія: Соцзахист


Управління соціальної політики постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Управлінням за період з 19.03. по 23.03.2018 року перераховані кошти загальну суму 1 235 501,36 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ- 277 678,06 грн.

Щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання - 275 199,06 грн.

Матеріальна допомога непрацюючим малозабезпеченим особам та особам з інвалідністю загального захворювання – 1 029,00 грн.

Одноразова матеріальна допомога військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби - 1 450,00 грн.

ЗА РАХУНОК СУБВЕНЦІЇ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ - 906 188,74 грн.

Компенсація підприємствам, які надають житлово-комунальні послуги пільговому контингенту міста та субсидії населенню - 906 188,74 грн.

ОБЛАСНИЙ БЮДЖЕТ- 14 954,56 грн.

Витрати на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни - 9 408,03 грн.

За пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 2 685,62 грн.

Компенсаційні виплати особам з інвалідністю на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування - 2 860,91 грн.

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ- 36 680,00 грн.

На виконання рішень виконавчого комітету Білгород - Дністровської міської ради в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки'' – 36 680,00 грн.

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ станом на 23.03.2018 р. становить 7 227 808,26 грн.

Компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 7 227 808,26 грн.

20 березня 2018 року начальник управління соціальної політики Базіленко Д.А. взяла участь у роботі чергової сесії Білгород-Дністровської міської ради, на якій затверджені проекти рішень, що стосуються компетенції управління:

- про затвердження міської Програми “Забезпечення надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг” на 2018-2020 роки;

- про затвердження Програми зайнятості населення міста Білгород-Дністровського на 2018-2020 роки;

- звіт про виконання Міської Програми зайнятості населення на період до 2017 року, затвердженої рішенням Білгород-Дністровської міської ради від 21.10.2013 року № 666-VI;

- про затвердження звіту про результати виконання рішення виконавчого комітету від 04.12.2013 року № 588 “Про затвердження міського плану заходів з виконання Державної цільової програми “Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів” на період до 2020 року" за 2017 рік;

- звіт про виконання Міської цільової Програми “Підтримка малозабезпечених верств населення” на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням Білгород-Дністровської міської ради 13.03.2015 року № 1198-YI.

З метою інформування населення з питань діючого законодавства та заходів соціального захисту, 21 березня 2018 року управлінням соціальної політики проведено “мобільний соціальний офіс” з питань надання підопічним КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” соціальної допомоги за принципом “єдиного вікна”. У роботі “мобільного соціального офісу” взяли участь спеціалісти управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради, КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”.

У ході проведення заходу начальником відділу обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту управління соціальної політики Гидирим М.М. надані роз'яснення щодо надання різних видів пільг окремим категоріям громадян. Начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління соціальної політики Ніколаєва В.В. провела інформаційно-роз'яснювальну роботу про порядок надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Директор КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Пащенко З.А. поінформувала присутніх про обслуговування громадян у відділенні денного перебування, яке обслуговує громадян, що мають часткове порушення рухової активності, частково не здатні до самообслуговування та не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують соціально-побутової і психологічної адаптації, надання соціальних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності, запобігання виникненню та розвитку можливих захворювань особи, підтримки її здоров'я, соціальної незалежності, відновлення знань, вмінь та навичок з орієнтування в домашніх умовах, ведення домашнього господарства, самообслуговування, поведінки у суспільстві, сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку .

22 березня поточного року начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Вінницький С.С. взяв участь у роботі круглого столу “Взаємодія державних і громадського сектору при роботі з підлітками, які практикують ризиковану поведінку” (організатор - Одеський благодійний Фонд “Шлях до дому”). У ході зустрічі обговорювалися питання щодо реалізації у місті проекту «Підлітки без уваги: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні».

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 року № 365 “Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”, з метою своєчасного призначення (відновлення) ВПО усіх видів допомог управлінням соціальної політики  23 березня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Архипенко Г.О. проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, у ході якого 10 особам призначено соціальні виплати.

23 березня 2018 року відбулася відео-нарада під керівництвом директору Департаменту соціальної та сімейної політики Коваленко Л.В. та начальників відділів. У ході заходу взяли участь начальник управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради Базіленко Д.А. та начальники відділів управління. Обговорювалися організаційні та поточні питання, що стосуються соціального захисту населення.

Відповідно до Конституції України державою встановлюється гарантований рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної грошової допомоги з урахуванням складу сім’ї, її доходів та віку дітей і спрямований на забезпечення пріоритету державної допомоги сім’ям з дітьми у загальній системі соціального захисту населення.

Державні допомоги сім’ям з дітьми, призначаються та виплачуються управлінням соціальної політики за місцем проживання батьків (опікунів, усиновителів), виплата яких здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України у вигляді субвенцій місцевим бюджетам.

За звітний період управлінням прийнято 61 заява для призначення державних допомог, призначено державні допомоги 58 сім'ям.

Для реалізації прав споживачів житлово-комунальних послуг на отримання субсидій, з метою соціального захисту малозабезпечених верств населення управлінням прийнято 8 заяв для призначення житлових субсидій. Призначено житлову субсидію 6 заявникам.

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права на звернення громадян, Закону України „Про звернення громадян” протягом звітного періоду управлінням надано відповіді на 24 звернення громадян та на 6 звернень, що надійшли на Урядову гарячу лінію.

Надійшло до управління за цей час 36 звернень громадян, 10 звернень на Урядову гарячу лінію та 1 звернення до Контактного центру.

Питання, які спонукали громадян до звернень:

- видача довідок, посвідчень

- надання матеріальної допомоги громадянам зі скрутним становищем

- надання матеріальної допомоги стомованим хворим

- надання одноразової допомоги учасникам АТО

- запит особової справи отримання допомог

- призначення опіки над особою, яка досягла 80-річного віку

- надання дозводу на користування пільгами на ЖКП за фактичним місцем проживання

- припинення, нарахування субсидії

- питання припинення/ поновлення пільгами

- встановлення пільгового статусу

- вчинення насильства

- надання дозволу на користування пільгами на ЖКП за фактичним місцем проживання.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44