Інформація про діяльність управління соціальної політики за період з 26.02 по 02.03.2018 року

02-03-2018 15:23 106
категорія: Соцзахист


Управління соціальної політики постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Управлінням за період з 26.02. по 03.03.2018 року перераховані кошти на загальну суму 4 964 365,75 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ - 81 918,92 грн.

Щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання - 81 918,92 грн.

ЗА РАХУНОК СУБВЕНЦІЇ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ - 4 882 446,83 грн.

Компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 4 882 446,83 грн.

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ

станом на 03.03.2018 р. становить 8 133 997,00 грн.

Компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 8 133 997,00 грн.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 року № 365 “Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”, з метою своєчасного призначення (відновлення) ВПО усіх видів допомог управлінням соціальної політики  02 березня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Архипенко Г.О. проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, у ході якого 21 особі призначено соціальні виплати.

З метою вдосконалення та посилення рівня соціального захисту населення міста; підвищення кількості та якості соціальних послуг, спрямованих на підвищення життєвого рівня ветеранів війни та праці, малозабезпечених громадян, осіб з інвалідністю, одиноких пенсіонерів, забезпечення соціального захисту учасників АТО та членів їхніх сімей, осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції; сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах шляхом вирішення питань їх соціально-побутового обслуговування, надання адресної цільової допомоги, послуг та виконання окремих робіт за рахунок коштів бюджету міста, в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки, 02 березня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Архипенко Г.О. відбулося засідання координаційної ради з питань соціального захисту населення. У ході засідання прийнято рішення:

- 1 заявнику надати одноразову допомогу на поховання померлих родичів

- 3 заявникам надати адресну матеріальну допомогу на лікування

- 8 заявникам надати одноразову допомогу на післяопераційну реабілітацію

- 2 заявникам надати дозвіл на користування пільгами на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання;

- 9 учасникам АТО надати одноразову допомогу

- 4 заявникам призначити субсидію у винятковому випадку

- 9 учасникам АТО надати 25 % пільги на комунальні послуги

- 4 особам надати грошову допомогу до відзначення 90-, 95-річчя

- 4 заявникам призначити субсидію у винятковому випадку

- 65 малозабезпеченим підопічним КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” надати у березні 2018 року безкоштовні талони на хлібобулочні вироби.

02 березня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Архипенко Г.О. проведено засідання міської робочої групи з питань соціальної підтримки громадян, які переїхали з Донецької та Луганської областей. У ході засідання розглянуто дві заяви від одного заявника, в яких порушувалися питання надання:

- гуманітарної допомоги у вигляді побутової техніки;

- ліків, як учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС.

02 березня поточного року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Архипенко Г.О. проведено засідання ради опіки та піклування. У ході засідання розглянуто питання щодо призначення недієздатній особі помічника в порядку ст. 78 Цивільного кодексу України.

02 березня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Архипенко Г.О. проведено засідання міської спостережної комісії, у ході якої розглянуті питання:

- забезпечення обліку осіб, звільнених з місць позбавлення волі за місцем їх проживання на території міста Білгорода-Дністровського;

- про стан працевлаштування осіб, звільнених з місць позбавлення волі;

- про взаємодію з міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щодо здійснення соціального супроводу та патронажу звільнених осіб.

Відповідно до Конституції України державою встановлюється гарантований рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної грошової допомоги з урахуванням складу сім’ї, її доходів та віку дітей і спрямований на забезпечення пріоритету державної допомоги сім’ям з дітьми у загальній системі соціального захисту населення.

Державні допомоги сім’ям з дітьми, призначаються та виплачуються управлінням соціальної політики за місцем проживання батьків (опікунів, усиновителів), виплата яких здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України у вигляді субвенцій місцевим бюджетам.

За звітний період управлінням прийнято 40 заяв для призначення державних допомог, призначено державні допомоги 66 сім'ям.

Для реалізації прав споживачів житлово-комунальних послуг на отримання субсидій, з метою соціального захисту малозабезпечених верств населення управлінням прийнято 2 заяви для призначення житлових субсидій. Призначено житлову субсидію 10 заявникам.

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права на звернення громадян, Закону України „Про звернення громадян” протягом звітного періоду управлінням надано відповіді на 35 звернень громадян та на 2 звернення, що надійшли на Урядову гарячу лінію.

Надійшло до управління за цей час 18 звернень громадян, 2 звернення на Урядову гарячу лінію та 2 звернення до Контактного центру.

Питання, які спонукали громадян до звернень:

- видача довідок, посвідчень

- надання матеріальної допомоги громадянам зі скрутним становищем

- надання матеріальної допомоги стомованим хворим

- надання одноразової допомоги учасникам АТО

- запит особової справи отримання допомог

- призначення опіки над особою, яка досягла 80-річного віку

- надання дозводу на користування пільгами на ЖКП за фактичним місцем проживання

- припинення, нарахування субсидії

- питання припинення/ поновлення пільгами

- встановлення пільгового статусу

- вчинення насильства

- надання дозволу на користування пільгами на ЖКП за фактичним місцем проживання.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44