Інформація про діяльність управління соціальної політики за період з 27.11 по 01.12.2017 року

01-12-2017 14:45 88
категорія: Новини ЖКХ


Управління соціальної політики постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Управлінням за період з 27.11. по 01.12.2017 року перераховані кошти загальну суму 428 873,43 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ- 121 033,98 грн.

Відшкодування вартості за санаторно - курортне лікування інвалідів загального захворювання – 36 434,00 грн.

Виплата соціальної стипендії студентам (курсантам) вищих навчальних закладів - 84 599,98 грн.

ЗА РАХУНОК СУБВЕНЦІЇ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ - 250 777,87 грн.

Компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 250 777,84 грн.

ОБЛАСНИЙ БЮДЖЕТ - 6 570,00 грн.

Компенсація громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС на медичне обслуговування - 6 570,00 грн.

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ- 50 491,61 грн.

На виконання рішень виконавчого комітету Білгород - Дністровської міської ради в рамках реалізації міської цільової Програми “Підтримка малозабезпечених верств населення на 2015-2017 роки'' - 50 491,61 грн.

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ станом на 01.12. 2017 р. становить – 8 870 014,77 грн.

Компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 7 846 052,54 грн.

Компенсація ЦПТ№4 Одеської філії ПАТ “УКРТЕЛЕКОМ” за абонплату пільговиків - 56 737,70 грн.

Компенсація за квитки в залізничному транспорті особам, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС - 947,35 грн.

Компенсація пільговому контингенту міста на тверде паливо та скраплений газ та житлові субсидії населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу - 879 820,94 грн.

Компенсаційні виплати громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 86 456,24 грн.

На виконання рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 23.10.2015 року № 523 “Про надання громадянам міста соціальної допомоги за принципом “єдиного вікна”, з метою реалізації прав споживачів житлово-комунальних послуг на отримання субсидій, підвищення рівня інформованості мешканців міста про заходи з соціального захисту, які передбачені діючим законодавством, 29 листопада 2017 року в приміщенні КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” управлінням соціальної політики організовано роботу групи “мобільного соціального офісу” з питань надання підопічним територіального центру соціальної допомоги за принципом “єдиного вікна”.

У роботі групи “мобільного соціального офісу” взяли участь представники управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради, КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”.

У ході роботи групи “мобільного соціального офісу” запрошеним надані роз'яснення щодо норм чинного законодавства України, яке регламентує:

- забезпечення населення міста субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива;

- надання соціальних послуг;

- зміни, які відбулися в законодавстві в частині соціального захисту населення.

В той же час, присутні отримали від спеціалістів відповіді на питання, що стосуються їх власних інтересів та потреб. Освітлено шляхи вирішення проблем, що склалися навколо соціальної сфери та плани Уряду щодо забезпечення населення соціальним захистом з боку держави.

З метою реалізації конституційних гарантій права громадян на соціальний захист - забезпечення рівня життя не нижчого від прожиткового мінімуму шляхом надання грошової допомоги найменш соціально захищеним верствам населення, підвищення рівня інформованості мешканців міста, 30 листопада 2017 року начальник відділу грошових виплат та компенсацій Ніколаєва В.В. провела роз'яснювальну роботу через місцеве телебачення “Бессарабия ТВ” з питань підвищення державних соціальних допомог з 1 грудня 2017 року відповідно до нових прожиткових мінімумів, встановлених Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік”.

На виконання рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 23.10.2015 року № 523 “Про надання громадянам міста соціальної допомоги за принципом “єдиного вікна”, з метою створення належних умов для інтеграції в суспільне життя осіб з інвалідністю, реалізації прав на отримання субсидій, підвищення рівня інформованості про заходи з соціального захисту, які передбачені діючим законодавством, 01 грудня 2017 року в приміщенні КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” управлінням соціальної політики організовано роботу групи “мобільного соціального офісу” з питань надання особам з інвалідністю з вадами слуху соціальної допомоги за принципом “єдиного вікна”.

У роботі групи “мобільного соціального офісу” взяли участь представники управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради, КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”, сурдоперекладач.

У ході роботи групи “мобільного соціального офісу” запрошеним надані роз'яснення щодо норм чинного законодавства України, яке регламентує:

- забезпечення населення міста субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива;

- надання соціальних послуг;

- зміни, які відбулися в законодавстві в частині соціального захисту населення.

В той же час, присутнім надані вичерпні консультації і роз'яснення, що стосуються їх власних інтересів та потреб. Освітлено шляхи вирішення проблем, що склалися навколо соціальної сфери та плани Уряду щодо забезпечення населення соціальним захистом з боку держави.

Конституцією України передбачено, що державою встановлюється гарантований рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної грошової допомоги з урахуванням складу сім’ї, її доходів та віку дітей і спрямований на забезпечення пріоритету державної допомоги сім’ям з дітьми у загальній системі соціального захисту населення.

Державні допомоги сім’ям з дітьми, призначаються та виплачуються управлінням соціальної політики за місцем проживання батьків (опікунів, усиновителів), виплата яких здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України у вигляді субвенцій місцевим бюджетам.

За звітний період управлінням прийнято 25 заяв для призначення державних допомог, призначено державні допомоги 38 сім'ям. 15 заявникам з числа ВПО призначена адресна допомога на проживання.

Проведено масовий перерахунок по всім видам державних допомог, у зв'язку з підвищенням прожиткових мінімумів з 01.12.2017 року.

Для реалізації прав споживачів житлово-комунальних послуг на отримання субсидій та з метою соціального захисту малозабезпечених верств населення управлінням прийнято 30 заяви для призначення житлових субсидій, призначено субсидію 47 заявникам. По 3443 особовим справам проведено перерахунок житлових субсидій на опалювальний період.

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права на звернення громадян, Закону України „Про звернення громадян” протягом звітного періоду управлінням надано відповіді на 21 звернення громадян, 5 звернень, що надійшли на урядову гарячу лінію та 1 звернення на Контактний центр.

Надійшло до управління за цей час 31 звернення громадян, 7 звернень на урядову гарячу лінію.

Питання, які порушені мешканцями міста у зверненнях:

- надання одноразової грошової допомоги учасникам АТО

- надання пільг учасникам АТО;

- надання адресної матеріальної допомоги на лікування

- надання щомісячної матеріальної допомоги законним представникам дітей військовослужбовців, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції

- припинення, призначення субсидії

- призначення та виплата усіх видів державних соціальних допомог

- запити особових справ

- видача посвідчень, довідок

- користування пільгами за фактичним місцем проживання

- забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

Всі документи виконуються своєчасно.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44