Інформація про діяльність управління за період з 02.01 по 05.01.2018 року

09-01-2018 09:36 108


5 січня 2018 року під головуванням Мунтьян Т.О. заступника начальника управління освіти, сім'ї, молоді та спорту - начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти, на яку покладено виконання повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, відбулося засідання міської координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення та інших категорій громадян, які зареєстровані та проживають на території міста Білгород-Дністровський. У ході засідання прийнято рішення:

- 2 заявникам надати дозвіл на користування пільгами на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання;

- 7 заявникам призначити субсидію у винятковому випадку;

- 5 особам похилого віку, які у січні місяці відзначатимуть 90-річний ювілей, надати адресну допомогу у розмірі 500 грн., з розрахунку на кожну особу, в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки;

- 4 сім'ям, в яких виховуються діти-інваліди прикуті до ліжка та 5 інвалідам з вадами зору надавати щомісячно протягом 2018 року 75кВт електроенергії безкоштовно, в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 року № 365 “Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”, з метою своєчасного призначення (відновлення) ВПО усіх видів допомог управлінням соціальної політики  05 січня 2018 року під головуванням Мунтьян Т.О. заступника начальника управління освіти, сім'ї, молоді та спорту - начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти, на яку покладено виконання повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, у ході якого 15 особам подовжено соціальні виплати.

Відповідно до Конституції України державою встановлюється гарантований рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної грошової допомоги з урахуванням складу сім’ї, її доходів та віку дітей і спрямований на забезпечення пріоритету державної допомоги сім’ям з дітьми у загальній системі соціального захисту населення.

Державні допомоги сім’ям з дітьми, призначаються та виплачуються управлінням соціальної політики за місцем проживання батьків (опікунів, усиновителів), виплата яких здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України у вигляді субвенцій місцевим бюджетам.

За звітний період управлінням прийнято 47 заяв для призначення державних допомог, призначено державні допомоги 30 сім'ям.

Для реалізації прав споживачів житлово-комунальних послуг на отримання субсидій та з метою соціального захисту малозабезпечених верств населення управлінням прийнято 10 заяв для призначення житлових субсидій.

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права на звернення громадян, Закону України „Про звернення громадян” протягом звітного періоду управлінням надано відповіді на 23 звернення громадян, 2 звернення, що надійшли на урядову гарячу лінію.

Надійшло до управління за цей час 6 звернень громадян.

Питання, які спонукали громадян до звернень:

- надання одноразової грошової допомоги учасникам АТО

- надання адресної матеріальної допомоги на лікування

- надання щомісячної матеріальної допомоги законним представникам дітей військовослужбовців, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції

- припинення нарахування субсидії

- запити особових справ

- видача посвідчень

- користування пільгами за фактичним місцем проживання.

Всі документи виконуються своєчасно.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44