Інформація про роботу КУ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)»

10-07-2017 10:06 69


На початку липня у польському місті Устшики-Дольне проходив музичний фестиваль . Звернувшись до заслуженого робітника культури України Валерія Цуркана бургомістр Устшики-Дольне гостинно запросив музичні та танцювальні колективи нашого міста прийняти участь у цьому святі мистецтва. Завдяки Валерію Цуркану талановиті мешканці нашого міста виступають на таких фестивалях вже не перший рік , а цього року у фестивалі взяли участь і декілька учасників в ансамблю територіального центру «Колорит». Такі фестивалі не тільки свято мистецтва та дружби , а й джерело досвіду для підвищення творчої майстерності талантів.

Студенти факультету «Основи комп’ютерної грамотності та мобільного зв’язку» університету третього віку закінчують навчання курсу по освоюванню знань користувача комп’ютера .Спілкування у соціальних сітях та підбор любої інформації у комп’ютері тепер не залежить від допомоги дітей та онуків.

Небайдужі до творчості люди збираються разом з метою зробити щось цікаве , адже маючи фантазію можна створювати різноманітні приємні дрібнички своїми руками .

Оздоровчий центр «Шанс», відділення денного перебування, продовжує надавати різноманітні послуги . Підопічні центру замість того, щоб ходити у поліклініку за рецептами , займаються у групах здоров’я розуміючи, що ліки не можуть надати бадьорості та гарного настрою , який отримує людина під час занять та приємного спілкування.

Підопічні центру користуються можливістю, за необхідністю , безкоштовно отримувати юридичні консультації. Життя складається із різних ситуацій і допомогти розібратися в деяких питаннях може тільки лише юрист.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44