В загальноосвітніх навчальних закладах Білгорода-Дністровського канікули продовжено до 22 січня 2018 року

12-01-2018 17:24 875
категорія: Новини міста


12 січня 2018 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови Альберта Алтухова відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради.

Під час засідання було розглянуто питання щодо епідситуації по захворюваності на кір в м. Білгороді-Дністровському, смт. Затока, Сергіївка.

В засіданні комісії взяли участь керівники загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів, представники батьківських комітетів навчальних закладів, представники релігійних організацій міста Білгород-Дністровський.

Начальник управління охорони здоров’я Тетяна Сибірцева, в ході засідання, доповіла про стан захворюваності населення на кір в Одеській області в цілому та окремо в місті Білгород-Дністровський та Білгород-Дністровському районі.

Заслухавши інформацію начальника управління охорони здоров’я Тетяни Сибірцевої, комісія прийняла рішення:

- начальнику управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, начальнику управління охорони здоров’я міської ради, керівникам закладів освіти, культури, соціального забезпечення:

1. Забезпечити імунізацію груп ризику, у першу чергу медичних працівників приймальних відділень медичних установ, екстреної (швидкої) медичної допомоги, дільничної мережі.

1.2. Призупинити навчально-виховний процес у закладах загальної середньої освіти та позашкільних навчальних закладах з 15 по 21 січня 2018 року.

1.3. Звернути увагу керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, незалежно від форм власності, на необхідності відповідно до вимог ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» вжиття вичерпних заходів щодо недопущення відвідування таких закладів дітьми, які не отримали профілактичних щеплень проти кору.

1.4.Обмежити проведення масових заходів для дітей: спортивних змагань, вечорів, відвідувань місць з масовим перебуванням людей.

1.5. Активізувати інформаційно-роз'яснювальну роботу серед дітей та батьків щодо гігієнічного навчання і виховання дітей з питань профілактики захворювання на кір.

1.6. Проводити систематичну роботу з педагогічним персоналом щодо контролю за станом здоров’я дітей та порядку дій у разі виявлення ознак захворювання па кір.

1.7. Забезпечити максимальну ізоляцію усіх груп дитячих дошкільних навчальних закладів для запобігання перехресному інфікуванню.

1.8. Забезпечити щоденний ранковий огляд дітей у дошкільних навчальних закладах (особливо тих, які були відсутні понад 3 дні), інформувати батьків у разі виявлення ознак захворювання.

1.9. Проводити термінову ізоляцію дітей, у яких виявлені будь-які клінічні прояви захворювання, з інформуванням батьків та для вирішення питань подальшого обстеження та лікування.

1.10. Посилити санітарно-гігієнічний та протиепідемічний режими в навчально-виховних закладах (вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів, провітрювання ).

- управлінню охорони здоров‘я міської ради:

2.1. Забезпечити моніторинг та контроль за ростом охоплення щепленням, особливо дітей старше 2-х та 7-ми років. Звітувати Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

2.2. Забезпечити закупівлю вакцини для імунізації груп ризику, у першу чергу медичних працівників приймальних відділень медичних установ, екстреної (швидкої) медичної допомоги, дільничної мережі.

2.3.Забезпечити проведення моніторингу за ходом імунізації населення проти кору.

2.4. Зобов’язати керівників лікувально-профілактичних закладів забезпечити якісний збір епіданамнезу, госпіталізацію дітей в діагностичні відділення та палати до встановлення діагнозу, посилити санітарно-гігієнічний та протиепідемічний режими в підпорядкованих закладах з метою недопущення внутрішньо лікарняного розповсюдження кору.

- ВП «Білгород-Дністровський міськрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ «Одеський обласний лабораторних центр Держсанепідслужби України» проводити моніторинг захворюваності та вірусологічних досліджень на кір, а також протиепідемічні заходи в осередках кору, з метою їх локалізації.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44