Капітальні ремонти закладів освіти Білгорода-Дністровського

19-08-2017 11:44 185
категорія: Новини міста


В поточному році з міського бюджету розвитку виділені значні кошти на проведення ремонтних робіт в закладах галузі освіти Білгорода-Дністровського.

Зокрема, вже завершені капітальні ремонти дверних та віконних блоків в загальноосвітніх навчальних закладах, а також реконструкція покрівлі будівлі школи №3, навчально-виховних комплексів “Школа-ліцей” та “Школа-гімназія”. Крім того, в гімназії проведений капітальний ремонт санвузлів. Доведені до кінця роботи з оновлення фасадів шкіл №11 та №5, фойє міського ліцею.

Нещодавно будівельники приступили до ремонтних робіт в одній з самих великих за чисельністю учнів міста школі №4. Підрядна організація - ФОП “Гербей”, займається капітальним ремонтом покрівлі спортивного та актового залів, майстерень для занять предметом “Праця”. Відсутність протягом тривалого часу тут ремонтних робіт призвела до протікання даху і, як наслідок, поганого стану зазначених приміщень. На даний об'єкт з бюджету розвитку виділено більше 800 тис. грн.

19 серпня 2017 року загальноосвітню школу №4 відвідав заступник Білгород-Дністровського міського голови Альберт Алтухов з метою вивчення стану ремонтних робіт. Підрядники обіцяють здати об'єкт у вересні поточного року.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44