За інформацією Чорноморської ОДПІ, фахівцями Центру обслуговування платників з початку року надано 28 939 адміністративних послуг.    

Традиційним лідером є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків (простіше кажучи, ідентифікаційний код). Зазначену послугу отримали 8697 громадян.

Друге та третє місце за популярністю займають послуги з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків - 5042 та надання витягу з реєстру платників єдиного податку - 4035.

Нагадуємо, що в Одеській області запроваджено роботу Мобільного центру обслуговування платників податків, послугами якого можуть користуватись жителі віддалених районів та підприємці, що здійснюють свою діяльність на ринках області. Мобільни ЦОП працює за графіком який щомісяця розміщюється на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області в розділі «Анонси».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44