Казкова резиденція Святого Миколая

05-12-2018 09:21 122
категорія: Новини міста


19 грудня 2018 року в Білгороді-Дністровському по вул. Пушкіна,16 в етнографічній експозиції краєзнавчого музею стартує благодійний проект «Казкова резиденція Святого Миколая». Мета проекту спрямована на відродження українських традицій та відновлення духовності.

Пропонуємо всією сім’єю долучитися до нашої ідеї, оскільки суть її полягає не лише в отриманні гарного і святкового настрою, а й в допомозі дітям уразливих категорій, які також мріють щоб до них в гості завітав Святий Миколай.

Організатори проекту – відділ культури і управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради.

Отже, як буде відбуватися дана акція:

- маленькі громадяни можуть завітати до «Казкової резиденції Святого Миколая» з 13.00 до 16.00 протягом трьох днів – з 19 по 21 грудня 2018 р.

- ті дітлахи, які розповідатимуть Святому Миколаю вірші, а також про добрі справи, що робили протягом року, отримають солодощі усі бажаючі можуть вкинути в чарівну скриню власну листівку зі своїми найпотаємнішими бажаннями і сфотографуватися із Святим Миколаєм

- якщо дітки принесуть із собою гарні іграшки, якими вони вже не користуються, або інші подарунки для маленьких діточок, вони отримують посвідчення помічника Святого Миколая.

Зібрані подарунки будуть передані дітям, які виховуються в Центрі соціально-психологічної реабілітації та дитячому будинку змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку.

Запрошуємо доєднатись до проекту громадські організації, ініціативні групи, освітні заклади та всіх небайдужих людей!

19 грудня Святий Миколай запрошує також усіх мешканців міста взяти участь у сімейно-розважальній програмі «З Миколаєм – до добра, із сім’єю – до Різдва!», яка розпочнеться о 16.00 год. на площі перед будівлею виконкому міської ради.

Вас чекають веселі ігри, цікаві розваги та святкове відкриття головної ялинки міста!

Прийдіть з дітьми на святкові заходи та відчуйте справжню зимову казку!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44