Клієнти Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центру пробації» взяли участь в семінарі  «Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми»

15-02-2019 07:41 88
категорія: Пробація


Найпоширеніший вид сучасного рабства – трудове. Адже, охочих економити на дешевій або навіть безкоштовній робочій силі багато. Жертвою торгівця людьми може стати кожен в не залежності від статті чи віку, але найбільше страждають ті, хто шукає можливостей заробити. І коли легальні, безпечні вітчизняні вакансії заробітку не приносять, люди вдаються до допомоги «посередників», які й відправляють їх в руки сучасних «рабовласників». Друга причина – низька правова обізнаність українців, що не дозволяє адекватно оцінити сумнівну пропозицію про роботу.

Тому з метою попередження даного негативного явища серед суб’єктів пробації, що знаходяться в пошуках заробітку, 14 лютого 2019 року відбувся інформаційний семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми», який провів тренер громадського руху «Віра, Надія, Любов» (м. Одеса). Під час заходу учасники за допомогою вправ розвіювали сучасні міфи працевлаштування за кордоном, прослухали міні –лекцію «Види шахрайства при працевлаштуванні», сформували та обговорили ланцюжок дій легального трудового мігранта. Бо найкращим бар’єром на шляху сучасного рабства є підвищення інформаційної обізнаності осіб щодо видів шахрайств «сучасних рабовласників» та розкриття переваг легального працевлаштування в Україні.

Наталія Яценко

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23