Колегія управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради

04-03-2019 08:22 125
категорія: Новини освіти


1 березня 2019 року на базі міського методичного кабінету відбулася колегія управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради.

Начальник Управління Муржа-Ромащук Л.І. озвучила питання порядку денного та акцентувала увагу на актуальності питань щодо насилля в сім’ї та булінгу (цькування) в закладах освіти.

Андреєва Г.П., методист ММК, зупинилась на питаннях нормативно-правової бази, методичних рекомендаціях, системності та взаємної роботи класних керівників, соціальних педагогів, практичних психологів та заступників директорів з виховної роботи.

До виступу долучилася Гайна О.Ю., заступник директора з виховної роботи ЗОШ №11, яка розповіла про використання педагогічними працівниками різних форм та методів роботи з дітьми та їх батьками щодо профілактики насильства.

Практичний психолог НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» Величко Т.М. розповіла про систему роботи психологічної служби закладу та ознайомила з нетрадиційними методиками, формами та прийомами роботи практичних психологів з попередження негативних проявів поведінки учнів та профілактики булінгу серед підлітків. Детальніше ознайомила присутніх з методами арт-терапії, які використовує на практиці особисто.

У ході колегії було обговорено напрямки роботи закладів загальної середньої освіти щодо протидії булінгу, відповідальність педагогічних працівників, учасників освітнього процесу щодо фактів цькування, шляхи взаємодії закладів освіти з соціальними службами та ювенальною провенцією.

Присутні члени колегії та керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів поповнили свій багаж знань цікавою та корисною інформацією, яку зможуть використовувати у своїй подальшій педагогічній діяльності.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23