Комісія з питань перевірки інформації щодо збору благодійних коштів в освітніх закладах продовжує працювати

22-05-2017 20:21 408
категорія: Новини міста


22 травня 2017 року пройшло чергове засідання комісії з питань перевірки інформації щодо збору благодійних коштів в освітніх закладах Білгорода-Дністровського, під головуванням заступника міського голови Галини Архипенко.

Нагадаємо, що міський голова розпорядженням від 21.02.2017 № 38 “Про заборону збору благодійних батьківських коштів в закладах освіти міста Білгорода-Дністровського”, заборонила збір коштів працівниками шкіл, дошкільних навчальних закладів Білгород-Дністровської міської ради, а також примусове стягнення коштів з батьків у вигляді благодійних внесків, а також проведення агітаційної роботи щодо надання благодійної допомоги батьками.

У відповідь на скарги батьків про продовження зборів у деяких закладах, була створена комісія, яка працює з виявленням таких фактів та розробляє заходи по недопущенню їх у подальшому.

На засіданні присутні керівники батьківських комітетів навчальних закладів, на їх вимоги зробити публічними і прозорими всі закупівлі, які проводяться за рахунок бюджетних коштів, було вирішено розмістити інформацію на офіційному сайті Білгород-Дністровської міської ради по всім закладам. Ця інформація буде підготовлена управлінням освіти, молоді та спорту та найближчим часом буде доступна.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44