Комунальні служби Білгорода-Дністровського ліквідують наслідки негоди

11-09-2018 12:00 192
категорія: Новини міста


11 вересня 2018 року міські комунальні служби виконують роботи з ліквідації наслідків зливи і шквального вітру, що обрушилися на Білгород-Дністровський на минулому тижні, а також дощів останніх декількох днів.

Внаслідок стихійного гідрометеорологічного явища 5 вересня поточного року великий обсяг дощової води не встигав швидко йти в зливові стоки, а значна кількість піску була змита на вулиці у низинній території міста. Також, на відрізку вулиці Михайлівської - вниз до лиману від перехрестя з вулицею Грецькою, внаслідок підмивання водою утворився провал на проїжджій частині.

Як тільки погодні умови стабілізувалися, міський Центр “Благоустрій” відразу ж приступив до робіт з наведення порядку на міських вулицях. Перш за все, працівники комунальної служби розчищали від піску дорожнє полотно вулиці Кишинівської, займалися прочищенням зливостоків. За допомогою техніки на вулиці Михайлівській засипали глибокі ями, що утворилися внаслідок провалу ґрунту, сумішшю піску та гравію, після чого приступлять до їх бетонування.

Також, на території, прилеглій до Аккерманської середньовічної фортеці, де 15 вересня буде проходити VIII Собор болгар України та збереться більше десяти тисяч людей, комунальні служби проводять роботи по її прибиранню та покосу трави.

Всі вище зазначені роботи особисто контролює заступник Білгород-Дністровського міського голови Альберт Алтухов.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44