Концерт народних колективів Центру культури та дозвілля до Дня Соборності України

23-01-2019 09:31 203
категорія: Новини міста


22 січня 2019 року в Білгород-Дністровському Центрі культури та дозвілля пройшов концерт до Дня Соборності України. Його відкрив документальний фільм, в якому глядачі - учнівська молодь та військовослужбовці Білгород-Дністровського гарнізону, дізналися про довгий та тернистий шлях, яким Україна ішла до єдності своїх територій.

“Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого. Виголошення Соборності 22 січня 1919 року стало могутнім виявом творчої енергії нації та її прагнення до етнічної і територіальної єдності. Цій даті судилося вкарбуватися в історію України величним національним святом”, - наголосили ведучі заходу.

Зі 100-річчям проголошення Акту злуки українських земель своїми виступами привітали творчі колективи Центру культури та дозвілля: народний ансамбль української народної музики «Веселка» (керівники Заслужені робітники культури України Михайло Іванович та Валентина Опанасівна Нікіруй), народний ансамбль сучасного танцю «Модерн-Данс» (керівник Людмила Пораденко), солістка Центру культури та дозвілля Віолетта Молодецька та народний молодіжний театр естради «Силует», народний ансамбль народної пісні «Рідні наспіви» (керівники Тетяна Марченко та Олена Удич), народна фолк-група сучасної музики «Русичі» (керівник Богдан Нікіруй).
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44