Країна майстрів робітничих професій

14-03-2018 16:17 137


Під таким гаслом Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості організував та провів масовий захід за участю роботодавців регіону та навчального закладу ДНЗ «Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей».

Директор центру зайнятості Ніна Принц, відкривши захід, інформувала присутніх про завдання та можливості служби зайнятості, про досягнення за минулий рік та за два місяці поточного року, про труднощі, які часом виникають та шляхи їх вирішення, акцентувавши увагу, що вдається це зробити завдяки тісній співпраці, яка складалася роками, між центром зайнятості, роботодавцями, навчальними закладами та органами влади.

На зустріч завітали представники 24 підприємств, у яких постійно є потреба у фахівцях за робітничими професіями, представники місцевих адміністрацій, преси та телебачення.

В ході заходу роботодавців поінформували про комплекс послуг державної служби зайнятості, ознайомили з професіями, які отримують учні ліцею, провели захоплюючу екскурсію по виробничим майстерням з новим сучасним обладнанням та облаштованими навчальними класами, продемонстрували майстер-класи по усім професіям: штукатур, лицювальник-плиточник, маляр, електрогазозварник, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків, столяр будівельний, тесляр, муляр. Також ліцей готує кваліфікованих робітників за професіями: швачка, кухар, кондитер, майстер ресторанного обслуговування.

Студенти мали можливість ознайомитися з підприємствами міста та району, які можуть забезпечити їм працевлаштування після завершення навчання, поспілкуватися з керівниками підприємств, пройти міні-співбесіду та залишити своє резюме. Деякі роботодавці презентували свої підприємства в конференц - залі та запрошували на роботу майбутніх робітників.

З доповіддю про успіхи навчального закладу, про втілення нових сучасних технологій та методів професійного навчання, - індивідуальне, дистанційне, - виступив директор ліцею С.О. Черненко.

Заступник міського голови Г.О. Архипенко побажала центру зайнятості та навчальному закладу подальшої плідної співпраці в вихованні підростаючого покоління, надання якісної професійної освіти та успішного працевлаштування майбутніх випускників.

Від імені усіх присутніх роботодавців, директор оздоровчо-реабілітаційного центру інвалідів зі слуху «Одіссей» М.О. Завойчинський, подякував організатору заходу, центру зайнятості, та господарям, професійно-будівельному ліцею, за можливість отримати різноманітну важливу інформацію, поспілкуватися з фахівцями центру зайнятості, навчального закладу та безпосередньо з майбутніми «майстрами робітничих професій».

Роботодавці - це надійні партнери як центру зайнятості, так і навчального закладу. Усі вони отримали подяки за співпрацю та активність: проходження практики під час навчання з подальшим працевлаштуванням випускників, закріплення за ними наставників. Роботодавці опікуються молодими кадрами з тим, щоб в подальшому мати надійних та кваліфікованих робітників.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44