Круглий стіл секретаря Білгород-Дністровської міської ради з депутатами, заступниками міського голови та представниками ЗМІ

02-06-2017 19:04 391


1 червня 2017 року пройшов «Круглий стіл», скликаний з ініціативи секретаря Білгород-Дністровської міської ради Ольги Ціпуленко, з метою усунення суперечностей, що заважають стабільної і консолідованої роботи депутатів міської ради та комунальних служб міста Білгорода-Дністровського, з метою збереження стабільності в житті городян і недопущення відключень подачі води, зупинки фінансування інфраструктурних і соціальних проектів.

Учасниками «Круглого столу» були секретар міськради Ольга Ціпуленко, заступники міського голови Альберт Алтухов та Галина Архипенко, керуючий справами Микола Коломацький, депутати Віктор Грозов, Олександр Морозов, Інна Гончарова, Юлія Федорова, Денис Кімінчіджі, Віталій Граждан, а також представники засобів масової інформації міста.

Порядок денний зустрічі складався з 3 питань:

1. Визначення та обговорення питань, які потребують невідкладного вирішення.

2. Визначення дати скликання позачергової сесії депутатів міськради та її порядку денного.

3. Обговорення визначеного законами порядку і доцільності дострокового позбавлення повноважень секретаря міської ради.

Розпочали з визначення питань, які внаслідок відсутності рішення сесії міської ради можуть нанести шкоди життєдіяльності міста. Багато суперечок виникло по питанню надання допомоги КП “Білгород-Дністровськводоканал” для сплати заборгованості за спожиту активну електроенергію , тому що вже виникають проблеми з водопостачанням в місті через відключення РЕМ постачання на деякі свердловини. Керівник фінансового управління, який був не в захваті щодо попереднього питання, наголосив на необхідності своєчасного затвердження змін до бюджету на 2017 рік. Депутати, а також представники ЗМІ мали можливість публічно висловитись щодо ситуації, яка склалася на теперішній час у міської раді, але всі виступи завершувалися загальною думкою про необхідність термінового скликання позачергової сесії.

Ще одна тема була обговорена в рамках Круглого столу — це напруженість ситуації з прийняттям рішення по земельним питанням громади УПЦ КП, а відповідно й резонанс, який виник у суспільстві завдяки діям навколо його, а це й підняті питання міжконфесійного та міжнаціонального порозуміння. Щодо цього у присутніх також не було суперечок, що всі питання повинні вирішуватися у законодавчому полі і нікому не дозволено порушувати ні Закони України, ні правила етики та моралі, тому що на кону стоїть безпека та мирне життя мешканців нашого міста.

Ольга Ціпуленко повідомила про готовність до розгляду питання про дострокове позбавлення повноважень секретаря міської ради, але за умови спочатку завершення вирішення питань, яки були винесені на розгляд 20-ї сесії, та після повернення до роботи міського голови Алли Гінак, для недопущення кризи міської влади та недопущення зупинки непереривних процесів життєдіяльності міста. Вона висказала готовність провести переговори зо всіма керівниками депутатських груп та фракцій, для отримання порозуміння щодо скликання позачергової сесії.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44