Круглий стіл асистентів вчителів, вихователів закладів загальної середньої та дошкільної освіти міста Білгорода-Дністровського «Робота з дітьми аутичного спектру. Робота в класах інклюзії – світовий досвід»

04-02-2019 09:23 58
категорія: Новини освіти


Така дісталась нам вже робота…

Є в ній і радість, та є й турбота,

Є вічний пошук, безсонні ночі,

Та гріють душу дитячі очі.

30 січня 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ №11 (директор Шмелькова О.О.) в рамках міського методичного об’єднання, був проведений круглий стіл асистентів вчителів, вихователів закладів загальної середньої та дошкільної освіти нашого міста.

В ході даного заходу асистент вихователя ДНЗ №3 «Дзвіночок» Хромова Ольга Миколаївна інформувала присутніх про особливості роботи із дітьми з аутичним спектром. Зокрема, продемонструвала деякі вправи на прийняття такої дитини у колективі.

Із світовим досвідом впровадження інклюзивної освіти учасників заходу ознайомила асистент вчителя ЗОШ №11 Соловей Ольга Андріївна. Продемонстровані відеоматеріали (сюжети із світових новин) щодо реалізації інклюзивного навчання у країнах Західної Європи, Азії висвітлили проблематику та ефективні шляхи у реформуванні освіти.

Керівник міського методичного об’єднання, Мирза Вікторія Анатоліївна, асистент вчителя ЗОШ №11, презентувала дієві форми і методи роботи австрійських колег з дітьми, котрі мають особливі освітні потреби. До обговорення даного питання долучились всі присутні.

Андреєва Г.П., методист ММК управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, підвела підсумки роботи, акцентуючи увагу на необхідність у роботі асистентів вчителів (вихователів) співпрацювати із психологічною службою закладу освіти, інклюзивно-ресурсним центром та батьками дітей з особливими освітніми потребами.

Учасники круглого столу брали активну участь в роботі заходу, здобули позитивний настрій та нові форми роботи.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44