Круглий стіл «Взаємодія та надання допомоги»

22-11-2019 10:00 59
категорія: Пробація


21 листопада 2019 року в історично важливий та пам’ятний для українців день – День Гідності та Свободи, Білгород-Дністровським міськрайонним відділом філії «Центр пробації» в Одеській області організовано захід для суб’єктів пробації. Зазначений захід проведено у форматі круглого столу, в якому прийняли участь спеціаліст Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Нікіруй Злата, начальник Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Боян Олена та директор Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб сім’ї дітей та молоді В’язових Тетяна.

На меті було нагадати присутнім, як в цей день у 2013 році на Майдані Незалежності з’явилися перші намети, що дали початок великій боротьбі свідомого українства проти тогочасного режиму. Українці на весь світ заявили про своє прагнення жити у вільній, незалежній, демократично розвиненій європейській державі.

Крім того, напередодні Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та Міжнародного дня протидії торгівлі людьми, присутніми обговорено актуальність проблем сучасної форми рабства та насилля.

В ході зустрічібуло обговорено види насильства, причини його вчинення та відповідальність за вчинення насилля, роз’яснено про захист постраждалих осіб.

Суб’єктам пробації доведено інформацію про те, що торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти - як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Акцентовано увагу на те, хто у першу чергу може стати об’єктом торгівлі людьми, як відбувається вербування людей та які є елементи злочину торгівлі людьми.

Підобліковим роз’яснено, як використовувати та захищати свої права у повсякденному житті та обговорено ряд питань щодо надання правової допомоги з різноманітних напрямків життєдіяльності.

На завершення зустрічі присутні отримали буклети з наочною інформацією щодо торгівлі людьми, а також перелік професій для проходження навчання та перепідготовки в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Маємо сподівання, що своєчасна інформаційно-профілактична робота допоможе забезпечити кожному суб’єкту пробації гармонійний розвиток сімейних відносин, знизити кількість конфліктних ситуацій та сформувати ставлення до відповідального батьківства.

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії

Центру пробації в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23