Круглий стіл з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю

30-11-2018 10:12 146
категорія: Соцзахист


29 листопада 2018 року з нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю у Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості відбулося засідання "круглого столу" за участю Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради, управління соціального захисту та охорони здоров'я Білгород-Дністровської районної державної адміністрації, представників роботодавців та шукачів роботи з числа осіб з інвалідністю.

У ході зустрічі особи з інвалідністю і представники роботодавців ознайомились зі змінами, які відбулись у чинному законодавстві України у сфері пенсійного забезпечення (нарахування та виплати пенсій, роль страхового стажу при визначенні розміру пенсії).

Як зазначила під час свого виступу начальник управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради Діна Базіленко, у 2018 році управлінням чи не вперше за останні роки за рахунок коштів міського бюджету здійснюється забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб з інвалідністю та ветеранів праці.

Протягом поточного календарного року санаторно-курортні путівки отримали 6 осіб з інвалідністю та 10 ветеранів праці.

Натомість, обсяг коштів, який спрямовується з державного бюджету на зазначені цілі, дає змогу охопити орієнтовно 7% від загальної потреби, зважаючи на що реалізація цього напрямку діяльності за рахунок коштів міського бюджету продовжуватиметься надалі у 2019 році.

Крім цього, учасникам “круглого столу” повідомлено про можливість отримання компенсації за самостійно придбані технічні засоби реабілітації (засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому, засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією) у межах 4-місячного строку з моменту покупки за умови надання фіскального чеку та у межах граничних цін, визначених нормами законодавства України.

Додатково поінформовано, що у ході реалізації міської цільової програми “Соціальний захист”, особи, які опинились у скрутних життєвих обставинах, мають право на отримання одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету на післяопераційну реабілітацію або ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації (пожежі).

У підсумку засідання представники роботодавців та учасники отримали вичерпні відповіді, що стосувались поставлених ними питань.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44