Літературно-музична зустріч до Дня Перемоги у Білгород-Дністровському територіальному центрі

07-05-2019 11:19 162
категорія: Соцзахист


Залишився в минулому славний пройдений шлях, але жива пам'ять про важкі трудові будні і про ратні бої в серці кожного ветерана. І увага, яка приділяється ветеранам в ці святкові дні, для них дуже дорога.

Відповідно до плану заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, згідно Рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради №157 від 25.04.2019 року, 7 травня 2019 року підопічні КУ «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» зібралися у гостинній залі на святкову літературно-музичну зустріч. Зал був переповнений підопічними, що мають статус учасників війни та дітей війни, яким довелось пережити важке лихоліття Другої світової війни. Ці люди й сьогодні в строю, власним досвідом і прикладом виховують у внуків і правнуків почуття патріотизму, відданості й любові до своєї Вітчизни. З вітальними словами до присутніх звернулася соціальний працівник Меньшова Людмила. Вона побажала, щоб кожний день життя ніс мир і процвітання, примножував щастя і благополуччя кожній родині.

Спогади про героїчний подвиг народу змінювалися виконанням музикальним колективом «Колорит» задушевних пісень воєнних років. Ветерани із задоволенням, зі сльозами на очах підспівували, танцювали. Святковий захід закінчилося хвилиною мовчання в пам'ять про тих, хто віддав своє життя за мирне небо над головою, за світле майбутнє дітей і онуків.

Директор територіального центру З.А. Пащенко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23