Майстер-клас з образотворчої діяльності для вихователів закладів дошкільної освіти Білгорода-Дністровського

13-04-2018 12:02 246
категорія: Новини освіти


12 квітня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» імені Сільвії Олександрівни Морозової (далі НВК «ДНЗ - ЗОШ І ст.») (директор Стрезєва О.В.) проведено майстер-клас для вихователів та керівників гуртка з образотворчого мистецтва за темою: «Виготовлення оберегу з використанням природного матеріалу».

З метою популяризації перспективного педагогічного досвіду вихователь-методист Циганова Світлана Валентинівна, презентувала авторську програму «Маленький дизайнер» для дітей дошкільного віку, акцентувавши увагу на роботу з флористичним матеріалом, взаємозв`язок природи та дизайнерської діяльності.

Викладачі образотворчого мистецтва НВК «ДНЗ - ЗОШ І ст.» Філіппова Людмила Вікторівна та Столітня Світлана Олексіївна разом з учасниками заходу практично відпрацювали техніки роботи з природнім матеріалом для дітей різних вікових груп.

Викладач зображувальної діяльності Вищого навчального комунального закладу «Білгород-Дністровське педагогічне училище» Коваленко Наталя Володимирівна ознайомила учасників з особливостями виготовлення оберегу з використанням природного матеріалу. У практичній частині учасники виготовляли різноманітні обереги на дерев’яних ложках, мішечках, серветках.

На завершення майстер-класу відбулася виставка робіт з флористичного матеріалу, яку підготували учасники заходу та педагоги НВК «ДНЗ - ЗОШ І ст.».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44