Мешканка Білгорода-Дністровського отримала титул «Mini Miss Worldwide 2018»

05-04-2018 15:02 431
категорія: Новини міста


31 березня 2018 року, за підтримки Одеської обласної ради, у концерт-холі «Сади Перемоги» відбувся фінал творчого фестивалю-конкурсу "MINI MISS & MISTER УКРАЇНА-ПІВДЕНЬ", в якому взяла участь маленька представниця Білгорода-Дністровського – Анастасія Бодарева.

Офіційний обласний дитячий творчий фестиваль для дівчаток і хлопчиків «Міні Міс Україна - Південь» - «Міні Містер Україна - Південь» - видовищний захід, в формі яскравої шоу-програми за участю талановитих, енергійних, безпосередніх дітей, які можуть стати прикладом для ровесників. Фестиваль проводиться під егідою міжнародної програми «Міні Міс Світу» та «Міні Містер Світу». Це - унікальний професійний проект, заснований в 2000 році.

Метою заходу є пропагування розвитку духовного потенціалу, творчих здібностей, фізичної досконалості, а також гармонійного розвитку, почуття прекрасного у дитини.

Настя Бодарева – вихованка Білгород-Дністровської дитячої музичної школи, в повній мірі продемонструвала свої таланти та здібності в конкурсних завданнях:

- «Привітання», його цьогорічна тема – «Діти планети», де дівчина представила себе в національному костюмі;

- «Талант», під час якого Анастасія продемонструвала своє вміння гри на скрипці;

- «Дефіле» у фірмовому одязі від оргкомітету фестивалю.

Церемонія нагородження завершила останній вихід учасників – у вечірніх вбраннях. Підсумком цього яскравого дня для Насті стало отримання найвищого титулу фестивалю-конкурсу – «Mini Miss Worldwide 2018» !

Пишаємося черговою перемогою Анастасії Бодаревої та вітаємо талановиту дівчину і її батьків!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44