Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиків та їх розповсюдженням відзначили в бібліотеках Білгорода-Дністровського

26-06-2019 12:11 190
категорія: Новини культури


Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в нікуди наркотики! Наркоманія  – хвороба, що характеризується непереборним потягом до наркотиків і викликає в малих дозах ейфорію, у великих – наркотичний сон. Систематичний вжиток наркотику з часом провокує неврологічні, психічні розлади; розвивається соціальна деградація, вражаються внутрішні органи. Схильні до прийому наркотичних речовин підлітки психологічно слабкіші від своїх однолітків. Вперше спробувати наркотики пропонують «найближчі друзі». Уколовшись, швидко одержуєш веселощі, але взамін поступово віддаєш життя. Більшість підлітків, які пробують наркотики, і не підозрюють, у що це обернеться для них в майбутньому. Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним обігом відзначають щороку 26 червня. Бібліотеки міста долучились до цього дня низкою інформаційно-профілактичних заходів.

В центральній міській бібліотеці ім. М. Горького впродовж дня бібліотекарі проводили експрес-бесіди «Скажи наркотикам НІ!», в бібліотеці ім. О. Пушкіна створена виставка-застереження «Не дай себе убити!», в бібліотеці ім. М. Кропивницького пройшла відеогодина «Куди ведуть шляхи спокуси», в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва в Інтернет-центрі демонструвалася виставка-адвайзер «Три ступені донизу».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23